999 rezultate për

allison

'Çmendet' Chelsea, zëvendësuesi i Courtois vlen 80 milion euro Chelsea po pregatit një super ofertë për portierin spanjoll Kepa Arrizabalaga dhe është 8o milion euro. Blutë e Lond
Të gjithë e kanë mendjen tek botërori, por presidenti i Romës e thotë hapur: Allison dhe Nainngolan largohen Presidenti i Romës, James Pallota i ka surprizuar të gjithë pasi është shprehur se Allison është drejt Realit dhe shuma
Djali në mes të propozimit për martesë, ndërhyn i ati i vajzës:"thuaj jo" (FOTO LAJM) Një djalë i quajtur Levi Bliss i propozoi martesë të dashurës së tij Allison Barron, në mesin e maleve në Nevada në mën
Roma mendon ta mbrojë Allisonin me klauzolë të lartë Roma nuk dëshiron të humbasë shërbimet e Allison Becker dhe për këtë mendon t’i vendosë një klauzolë të lartë largimi po
Gardiani i portës së Italisë: Strakosha është në nivelin e Handanovic dhe Allison Tre ndeshjet e fundit të vitit 2017 pa pësuar gol dhe një nga 10 lojtarët më të vlerësuar të pjesës së parë të sezonit.
Ferrari: Zhvillim në të gjitha drejtimet "Në Malajzi mbajtëm një sjellje që rezultoi e dobishme dhe që na mundësoi të kishim një veturë më konkurruese krahasuar
Faleminderit që më kape Z.President (FOTO-VIDEO) Një nënë shtatzënë me diabet u ndimua nga Presidenti amerikan, Barack Obama para se ajo të binte para këmbëve të tij pas