999 rezultate për

allianz

Ende pa nisur mirë zhbllokohet sfida në Allianz Stadium (VIDEO) Fiorentina ka befasuar Juventusin pas vetëm tre minutash lojë. Vlahovic ka realizuar për miqtë pas asistimit të Ribe
Spektakël në "Allianz Arena", Leipzig shënon golin e tretë (VIDEO) Një ndeshje që askush nuk do të donte të mbaronte ajo mes Bayernit dhe Leipzig. Pas pjesës së parë të mbyllur në bara
Muller i lidhur ngushtë me Bayernin, afër rinovimit të kontratës Thomas Muller ishte pranë largimit nga "Allianz Stadium" , por tani është afër rinovimit deri në vitin 2023. Kontrata
Koronavirusi nuk e ndal Juventusin ti ofrojë rinovimin e kotratës Ronaldos Juventus po planifikon rinovimin e kontratës me Cristiano Ronaldo. Ylli portugez do të ketë mundësi ta vazhdojë avent
Juve nënshkruan marrëveshje të re me Allianz, logo në stërvitje dhe shuma marramendëse që do fitojë Juventus ka njoftuar se ka arritur marrëveshje të re Allianz deri në vitin 2030 ku përfshihen të drejtat e emërtimit të
Bayerni e mbyll pjesën e parë në avantazhin e 2 golave, Muller shënon golin e 100 në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Mucnhen është duke mposhtur Schalke 04 në Allianz Stadium. Ndeshja u zhbllokua shumë shpejt me Leëandioëski në
Kjo është gjendja e Demiral pas operacionit në gju (VIDEO) Merih Demiral është shfaqur mbrëmë në Allianz Stadium për ndeshjen mes Juventusit dhe Romës. Turku ka përfunduar sezo
Fenomenal Rashica, "hesht" Allianz Arenën (VIDEO) Werder Bremeni ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Werder Bremenit, që po zhvillohet për m
"Heshtje" në Allianz Stadium, Sassuolo përfiton nga gafat e De Ligt dhe Buffon (VIDEO) Juventusi nuk e ka nisur aspak mirë pjesën e dytë përballë Sassuolos e cila po tregon mjaft karaktar këtë ndeshje. Nj
Francesca Taje, njihuni me tifozen e Juves që "ndezi" "Allianz Stadium" (FOTO LAJM) Nga një vajze e panjohur sot për të flet gjithë Italia. Bëhet fjalë për Francesca Taje, një studente dhe aktore në M
Shpërthen "Allianz Arena", Bayerni zhbllokon rezultatin (VIDEO) Bayerni ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Dortmund. Për vendasit ka shënuar i përhershmi Lewandowski në minu
Heshtje në 'Allianz Stadium', Genoa barazon rezultatin (VIDEO) Vetëm pesë minuta ka zgjatur festa e Juventusin përballë Genoas pasi miqtë janë kanë dalë të barazojnë. Kouame e ka d
Tifozët e Juves ndihen të tradhëtuar: Hiqeni yllin e Contes nga Allianz Stadium (FOTO LAJM) Për kalimin e Antonio Contes te Interi mungon vetëm zyrtarizimi i cili do të vijë në orët e ardhshme pasi tashmë është f
Liverpool hesht “Allianz Arenën” (VIDEO) Anglezët e Liverpool kanë arritur të shënojnë një gol mjaft të rëndësishëm në "Alliaz Stadium". Autori i golit është
Bayerni shkatërron Benfican (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e pestë kundër Benficas në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi fran
Çmendet Juventus, gati të transferojë yllin e PSG Juventus po bëhet një nga skaudrat më të forta në evropë, pasi po transferonë lojtarë me kualitet të lartë. Ata në m
Dramë në Allianz Stadium, United fiton me përmbysje ndaj Juventusit (VIDEO) Manchester Unied ka fituar me përmbysje ndaj Juventusit me rezultatin 1-2 në "Alliaz Stadium", ndeshje e vlefshme për UE
Bayerni dështon përsëri të fitojë, barazon në Allianz Arena ndaj Ajaxit (VIDEO) Bayern Munich ka ngecur në një barazim 1-1 me Ajaxin në "Allianz Arena". Që në minutën e 4' bavarezët kaluan në avan
Kështu u prit në Allianz Arena, Schweinsteiger (VIDEO) Legjenda e Bayern Munchen dhe e Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger sot po përshëndetet me ish-klubin e tij. Për këtë
Juventus nuk fal, mposht Veronën në Allianz Stadium (VIDEO) Juventus ka fituar edhe ndeshjen e fundit të kampionatit kundër Veronës me shifrat e përgjithshme 2-1 në "Allianz Stadiu