999 rezultate për

allegri

Allegri jep lajmet e fundit për dëmtimin e dy sulmuesve sot kundër Torinos Juventusi fitoi sot derbin torinez me shifrat minimale 1-0 ndaj Torinos. Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, i ci
Allegrit tregon mankthin: Rrezikojmë sezonin nga tre penallti të humbura Allegri kavëtëm një gjë në mendje, kalimin e Napolit në rënditje. Por situata tek Juventusinuk paraqitet pozitive pasi k
Allegri: Mëkat që nuk fituam, por kemi gjithçka për të kaluar në çerekfinale Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është i kënaqur me paraqitjen e futbollistëve të tij, por jo me rezultatin 2
Allegri: Nuk duhet të pësojmë gol ndaj Tottenhamit Massimiliano Allegri beson se Juventusi i tij do të tregohet i fortë në mbrojtje dhe kërkon që të mos pësoj gol në ndesh
Skuadra e Juventusit ndaj Tottenhamit, Allegri lë jashtë Paulo Dybalan Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi do të zhvillojë ndaj Tottenham Hotspur.
Massimiliano Allegri 200 ndeshje në krye të Juventusit Massimiliano Allegri sonte do ta përjetojë ndeshjen e 200-të në drejtimin e Juventusit kundër Fiorentinës. Trajneri
Allegri mesazh Sarrit: Ja kur vendoset fituesi i kampionatit Fatet e titullit kampion në Serinë A do të vendosen në 20 maj në javën e fundit të kampionatit është i bindur për këtë M
Max Allegri konfirmon mungesën e Dybalas ndaj Fiorentinës Massimiliano Allegri ka konfirmuar se Juventusi do të jetë pa Paulo Dybalan për ndeshjen e nesërme kundër Fiorentinas, p
Allegri i kërkon të gjithë: Dhe të dëmtuarit duhet të luajnë Në prag të ndeshjes Juventus - Sassuolo, trajneri Allegri u bën thirrje edhe lojtarë të dëmtuar që të shtrëngojnë dhëmbë
Allegri konfirmon mungesat e shumta për ndeshjen kundër Sasuolos Në vigjilje të sfidës Juventus-Sasuolo, bardhezinjtë do të zbresin në fushë pa Douglas Costan, por edhe Cuadradon e Dyba
Allegrin e kapin mat, gati martesa me 40-vjeçaren nga Roma (FOTO LAJM) Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, doli pasditen e sotme në një konferencë për shtyp. Por, përveç fjalëve
Puthje të nxehta, Allegri dhe Ambra nuk përmbahen në rrugë (FOTO LAJM) Pasion dhe puthje natën. Marrëdhënia e Massimiliano Allegrit me Ambra Angoli duket se po është në rrugën e duhur. Dy
Nëse shkarkohet Allegri, Juventus ëndërron Zidanen pasues Zinedine Zidane te Juventusi si pasues i Massimiliano Allegrit.Është kjo ëndrra e Andrea Agnellit e cila nuk duket edhe
Allegri në radarët e Chelseat për të zëvendësuar Conten Massimiliano Allegri është në listën e ngushtë të Chelseat si zëvendësues i Antonio Contes. Conte pritet të largohet
Allegri bën historinë si trajner, 100 fitore brenda 3 viteve me Juventusin Me suksesin e arritur ndaj Cagliarit, Massimiliano Allegri shënoi fitoren e 200-të të karrierës së tij në Serinë A, 100
Allegri abstenon për vendimet e VAR-it Massimiliano Allegri ka injoruar dyshimet për VAR-in pas fitores prej 2-0 ndaj Torinos. Juventus u përballë me polimi
Massimiliano Allegri konfirmon tre mungesat kundër Torinos Juventus do të vuajë në ndeshjen çerekfinale të kupës kundër Torinos plot 3 mungesa. Massimiliano Allegri ka qenë ai
Juventus ka gati ofertën për Kovaçiçin, mediat spanjolle zbulojnë marrëveshjen Mateo Kovaçiç duket shumë pranë rikthimit në Serinë A, por këtë herë te kampionët në fuqi, Juventusi. Mesfushori kroat p
Allegri komplimenton dy ekipet për lojën e bërë Massimiliano Allegri ka përgëzuar skuadrën e tij pas fitores 2-0 kundër Romës, por edhe kundërshtarët për lojën e tregua
Allegri nuk jep garanci për Dybalan titullarë kundër Romës Një sfidë direkte e ajo e së shtunës mes Juventusit dhe Romës. Të tillë e konsideron trajneri Massimiliano Allegri duke