999 rezultate për

allajbeu

Allajbeu: Spitali Amerikan gati për të filluar testet e koronavirus (FOTO LAJM) Një lajm i mirë është bërë publik për shqiptarët gjatë një interviste në "Opinion" ku ishte i ftuar drejtori i Spitalit
Administratori i Spitalit Amerikan: Kapacitetet tona ia kemi vënë shtetit në dispozicion për koronavirusin Administratori i Spitalit Amerikan Klodian Allajbeu në një intervistë në "Opinion" thotë se mund të jetë e afërt koha që
Allajbeu: Kjo është zgjidhja më e mirë për koronavirusin në Shqipëri Drejtori i Spitalit Amerikan, Klodian Allajbeu i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për situatën e krijuar nga përhap
Spitali Amerikan taksapagues i rregullt Pak ditë më parë, Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve, nëpërmjet një njoftimi për shtyp shprehu shqetësimin se spitalet
Federata e Sporteve me Kuaj zgjodhi sot Presidentin e ri Hipizmi, një nga sportet më elitare por më pak të investuar në vend pritet të marrë një tjetër vëmendje. Sot në ambjente
Spitali Amerikan ofron shërbime falas për banorët e veriut të Mitrovicës Banorëve të veriut të Mitrovicës, pa dallim të përkatësisë etnike, do t’u ofrohen shërbime spitalore terciare pa pagesë
Marrëveshje mes Spitalit Amerikan dhe UT për studentët Nga një marrëveshje e arritur midis Rektoratit të Univeristetit të Tiranës dhe Spitalit Amerikan do të bëhët e mundur që