999 rezultate për

allah

Adelina Tahiri pozon me bashkëshortin 23 vite më të madh, rrjeti: Marshallah për moshën (FOTO LAJM) Ajo ka disa kohë që është larguar nga tregu muzikor, por pranë fansave të saj qëndron nëpërmjet postimeve në rrjetet soc
Emigranti i fali veshkën por fati u tregua mizor, ndërron jetë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Nuk ia doli dot. Fati u tregua i pamëshirshëm me vajzën 19-vjeçare, nga Kosova. Me qindra qytetarë mblodhën paratë që
"Inshallah nuk është ky ai që është lidhur Jonida", Bora flet për lidhjen me Donaldin (FOTO LAJM) Bora Zemani ishte e ftuar speciale mbrëmjen e djeshme në spektaklin e ri të vëllezërve Veshaj dhe nuk la gjë pa treguar.
Mustafa Nano: Inshallah fiton prapë Trump dhe i bombardon islamikët ekstremistë Gazetari Mustafa Nano u shpreh se nuk do ta ekzagjeronte lidhur me shqiptarët në raport me terrorizmin, pasi është një n
Gazetari publikon mesazhet me gruan në Al Hol: Jam robëreshë e Allahut! Gazetari Julian Kasapi ka publikuar në emisionin “Opinion” një mesazh të shkëmbyer mes tij dhe Emanuela Dacit e cila ndo
Zi në familje, Meda humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Meda këngëtari i dashur për shumë adhurues të muzikës, ka humbur dajën e vet. Lajmin e ka bërë publik vetë këngëtari
Ditë zie për këngëtarin, Meda humb njeriun e shtrejntë (FOTO LAJM) Meda, këngëtari i njohur i muzikës popullore qytetare, ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë. Meda ka humbur dajën e t
Skandaloze: Ardian Ismajlin kishin planifikuar ta arrestonin në Prishtinë Babai i futbollistit të Shqipërisë dhe Spezias Ardian Ismajli, Ilmi Ismajli ka dhënë një njoftim shqetësues në rrjetet s
Festa e Kurban Bajramit, si do falet namazi këtë vit Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton se dita e parë e Kurban Bajramit është të premten, më 31 korrik 2020 dhe uron g
Rama: E kam mbajtur në distancë Lali Erin, ishallah s' ma ka lënë mua stafetën Ditën e djeshme, kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj, rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit. Lidhur me këtë lajm, ka r
Shkak maska, deputeti shqiptar bëhet hit në mediat turke (FOTO LAJM) Deputeti opozitar, Halit Valteri, habiti sot gjatë seancës plenare ku u paraqit me një maskë “I Love Allah” në kuadër të
Meta dakord për një marrëveshje Rama-Basha: Inshallah! Presidenti Ilir Meta është shprehur në emisonin “Opinion” se është dakord për një marrëveshje mes kryeministrit Rama dhe
16 vite burg, i riu që vrau shokun kërkon mëshirë: Kishim pirë drogë! 16 vite heqje lirie për të riun i cili nën ndikimin e substancave narkotike theri për vdekje shokun e tij. Muhamet Sa
Para 109 vitesh u realizua fluturimi i parë me avion postar Si sot para 109 vitesh do të realizohej fluturimi i parë zyrtar me një avion postar. Fluturimi i parë u bë nga Allaha
Banesa të rrënuara e njerëzit me vrap nëpër rrugë: Allahu na ndihmoftë! (VIDEO) Një tërmet i fortë me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter ka lëkundur Turqinë. Sipas CNN në Turqi, epiqendra është shënu
Kërcënohen SHBA-të : Nëse nuk tërheq trupat nga Iraku, do t’i ktheni me arkivole Lideri i organizatës terroriste Hezbollah në Liban, Hassan Nasrallah ka kërcënuar SHBA-në se nëse nuk tërheq trupat e sa
Ish-komandoja kërcënon gjyqtarin: Respektoj vetëm Allahun, do jepni llogari Gjykata e Shkallës së Parë për Krime të Rënda e ka cilësuar të ligjshëm arrestimin e ish-komandos Erzen Uka të arrestuar
Lushtaku shpallet i pafajshëm nga gjykimi për kërcënim Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur të pafajshëm Shaban Lushtakun e Naim Sallahun. Lushtaku dhe Sallahu ishin
Lejla Ibrahimi-Sallahu pronare e re e kompanisë ajrore Germania Flug AG Lejla Ibrahimi-Sallahu ka marrë në pronësi 100 për qind të kompanisë ajrore «Germania Flug AG», e cila kryen fluturime p
Nëse e shikoni këtë vajzë menjëherë lajmëroni te ky numër Që nga dita e djeshme është zhdukur Kosovare Rexha-Sallahu, nga Ivaja e Kaçanikut. Përmes në njoftimi në “Facebook”,