999 rezultate për

alla

Challandes: Kosova, periudha më e kënaqshme e karrierës sime Bernard Challandesi, ka dhënë një konferencë shtypi para dy ndeshjeve më të rëndësishme të kualifikimeve, atë kundër Çek
Balla e thotë troç: Meta synon dërgimin e bashkëjetueses së ish-deputetit demokrat në Kushtetuese Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i është përgjigjur presidentit të Republikës Meta pwrsa i pwrket ngri
Challandes tregon situatën e Muriqit, Shalës dhe Kolollit Bernard Challandes ka dhënë informacione për lëndimet e fundit në përfaqësuesen e Kosovës. Selektori ka thënë se Muri
Për Xhensilën, kjo është pjesa e preferuar në trupin e Bes Kallakut! (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar në emisionin “Klanifornia Show” mbrëmjen e kaluar, Xhensila nuk mundi t’i shpëtonte pyetjeve lidhur
"Mami u martua me një katunar", përralla e çuditshme që Xhensila i tregon çdo natë Ajkës (FOTO LAJM) Këngëtarja Xhensila Myrtesaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura të shoëbizit shqiptar.
E kanë kërcënuar, reagon gruaja e futbollistit të Napolit Gruaja e futbollistit të Napolit, Allan, Thais, ka reaguar në Instagram pasi raportohej se kishte marrë shumë ofendime d
Prag tragjedie, 15 familje të një pallati flenë me frikë nga shembja 15 familje në lagjen “Punëtori” në Gjirokastër zgjohen e flenë me frikën se pallati ku jetojnë mund të shembet. Reshj
Balla irritohet për akuzat ndaj Lulzim Bashës Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taualant Balla ka reaguar pas lajmit se Luzlim Basha është marrë i pand
Playback dhe zhveshje, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Të rralla, foto që vështirë të besohen, por që janë reale (FOTO LAJM) Fotografia është art në vete. Të magjeps, të qetëson dhe të jep energji. Por në kohën e internetit, ka shpesh dyshime në
Foto të rralla nga beteja e vërtetë e Miduejit (FOTO LAJM) Ndërkohë që kinematë në të gjithë botën do të shfaqin këtë javë fimin “Beteja e Miduejit”, sulmin amerikan ndaj Japonisë
Analisti sportiv zbulon trajnerin e Barcleonës që do të emërohet në janar Marcelo Gallardo do të emërohet trajner i Barcelonës në muajin e ardhshëm, sipas analistit të sportit, Claudio Borghi,
Ishin pesë persona, dy qëlluan me kallash: Gazetari zbulon detaje nga atentati ndaj prokurorit Pas arrestimit të një prej autorëve të dyshuar të atentatit ndaj makinës së prokurorit Ndoj, gazetari i ABC News Andi Qo
U gjet i pajetë në shkallët e pallatit, reagon zyrtarisht policia Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me një vdekje të dyshimtë që ka ndodhur në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë
Studentja: Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin "Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin”, Kështu iu drejtua një studente kreut të PD-së, Lulzim Bashës gjatë takim
Ish-mbrojtësi i Kombëtares mbetet lojtar i lirë, mbyll aventurën kinaeze (FOTO LAJM) Albi Alla ka mbyllur bashkëpunimin me Shaanxi Chang’an. Qendërmbrojtësi zhvilloi një sezon të mirë, teksa u aktivizua në
U gjet e braktisur e me dy kallashnikovë, kalon në skaner makina e atentatit ndaj prokurorit Aktualisht atentati që iu krye mbrëmë prokurorit Arjan Ndoj, është kthyer në kryetemë në media. Arjan mendohet se u s
Rama se prish terezinë për atentatin ndaj prokurorit: Po kërcet kallashi o kryeministër! Kryeminsitri Edi Rama pak ditë më parë akuzoi prokurorin Arjan Ndoj për lidhje me bandat kriminale. Por pavarësisht
Atentati me kallash ndaj prokurorit, arrestohen dy të dyshuar Pasditen e sotme në Durrës është tentuar të ekzekutohej prokurori Arjan Ndoj, ku u lënduan pas breshërisë armëve 3 shtet
Nuk e dogjën, kjo është makina me dy kallashë nga ku u tentua ekzekutimi i prokurorit Policia ka gjetur makinën që dyshohet se është përdorur nga autorët në atentatin ndaj prokurorit Ndoj. Mësohet se mje