999 rezultate për

alketa

Sara u bë nënë për herë të dytë, Alketës nuk mund t'i shpëtonte ky detaj (FOTO LAJM) Sara Hoxha është bërë nënë për herë të dytë dhe lajmin e bukur e bëri të ditur vetë ajo me një foto ku shfaqet me bebush
Ka edhe kështu, Kejvina ngatërron rrugën dhe përfundon në shkup (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka ngatërruar rrugën dhe në vend që të kthehej nga Prishtina në Tiranë, ka përfunduar në Shkup. Këtë mod
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu hap dyert e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontro
Mami i Oriolës i thur vargjet më të bukura, Alketa: Mami kujt je ti? (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka postuar së fundmi në Instagram një foto nga look-u i saj në puntatën e parë të spektaklit të kërcimit “
Nga Luana Vjollca te Alketa Vejsiu, si dukeshin VIP-at tanë kur ishin fëmijë (FOTO LAJM) Edhe pse jemi mësuar ti shohim ditëve të sotme të kuruar dhe gjithnjë në formë, edhe VIP-at shqiptarë kanë qenë dikur fë
E pabesueshme, Alketa zbulon sa do të paguhet nga taksat e shqiptarëve në “Festivalin e RTSH-së” (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv, Alketa Vejsiun e ka gjetur me disa porojekte. Përveç “TV Klan”, atë do e shohim edhe në “TVSH”
Alketa Vejsiu i drejotehet Arbanës: Shkëlqen kur je e dashuruar (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Arbana Osmani përflitet se është në një lidhje dashurie me regjisorin, Eduart Grishaj. Edhe pse ata nu
Alketa Vejsiu "braktis" Tv Klan? Ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv është shumë afër dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Një nga fig
E "kryqëzon" për gishtat e këmbëve, Alketa Vejsiu nuk ja përton komentueses (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Me një karrierë të gjatë televizive, Alketa është kthyer
E quajnë hipokrite pasi lavdëron Shqipërinë, reagon Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka vendosur të ndajë video ka perlat në Jugun e Shqipërisë. “Shqipëria, bukuroshja e Mesdheut, toka që aq
Nga Lori Hoxha te Alketa Vejsiu, njihuni me vipat që janë kthyer në "vlogger" (VIDEO) Me zhvillimin e teknologjisë po krijohen edhe opsione të reja për profesione siç është ai i një ‘vlogger-i’. Një ‘vlogg’
Alketa Vejsiu nis pushimet në Turqi, publikon foto vetëm me rroba banjo (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu pas mbarimit të “Piter Pan” u nis menjëherë me pushime. Fillimish
Bashkëpunim prej vitesh, Alketa mesazh Vera Grabockës: Nëse ndahem nga ty, më mirë vdes (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të suksesshme në ekranet shqiptare, ku suksesin e saj e ka mbështetur tek një
Katër mina me telefon drejt Italisë, i pandehur vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i moderatores së njohur Alketa Vejsiu është marrë i pandehur dhe dërguar në gjykatën e Lezhës, ku
Alketa Vejsiu shkon në fshatin e "Tarameles", do bëhet me shtëpi të re “Taramelja” e Piter Panit është kthyer në vogëlushin më të komentuar të rrjetit që prej ditës së parë kur u shfaq në ekr
Alketa Vejsiu e fiksuar pas "Tarameles" shkon dhe e surprizon në Mushqeta (FOTO LAJM) Xheison Bafti është vogëlushi i edicionit të dytë të emisionit "Në Kurthin e Piter Pan", i cili mori famë të madhe dhe f
Dashuri si në telenovela, pas vuajtjeve fundi i lumtur i Asqeriut dhe Alketës Dy të rinjtë Alketa dhe Asqeriu nga Berati ishin të dashuruar asokohe kur familja nuk mundi ta pranonte qysh prej fillim
Alketa Vejsiu habit me veshjen, shfaqet si rrallëherë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në ekranin e TV Klan është dhënë puntata e radhës e Piter Pan. sigurisht përvec fëmijëve, këtë herë
"Taramelja" që po çmend rrjetin: Do t’i ndryshoj jetën (VIDEO) Xheison Bafti një nga fëmijët e emisionit “Piter Pan” është kthyer në vogëlushin më të komentuar dhe ka marrë pseudonimi
I përmendin jetën luksoze, shpërthen Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu gjithmonë ndaj me ndjekësit e saj foto nga e përditshmja dhe kështu ka bërë edhe ditën e sotme. "E die