999 rezultate për

alket

Alketa Vejsiu bën deklaratën e pabesueshme: Dikur mezi mbyllja muajin (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur nga publiku dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale, Alketa Vejsiu ka ndarë me të gji
Pas Alketa Vejsiut, këngëtarja shqiptare viziton mrekullinë natyrore Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu kohët e fundit është bërë shumë aktive në rrjetet sociale. Seti i mrekullueshëm fo
E quajtën hipokrite, Alketa tregon udhëtimin në Afrikë Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka nisur pushimet ekzotike në Afrikë. Ndër postimet e saj në Instagram, Alketa ka
Luftë mes bosëve të krimit në Athinë, pas shokut të Alket Rizait vritet "mbreti" i jetës së natës Ka qenë një pamje e denjë për filma ëestern ajo që ndodhi sot në mes të Athinës ku persona ende të paidentifikuar qëllua
Vajzat e ekranit zgjedhin stilisten me famë botërore, ajo i surprizon në Instagram (FOTO LAJM) Duket se dhe ajo ka një vlerësim për bukuroshet shqiptare që kanë zgjedhur krijimtarinë e saj dhe disa prej tyre i ka po
Gazetarja sulmon Alketa Vejsiun: Dhembshuria jote, hipokrizi! (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka nisur pushimet ekzotike në Afrikë. Ndër postimet e saj në Instagram, Alketa ka
Alketa sërish nis pushimet, këtë herë zgjedh vendet ekzotike (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik. Ajo ka publikuar foto të ndryshme
Vëllai nxjerr fotografitë, kështu dukej Alketa Vejsiu dikur (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. POr ajo është kujdes
Një dasmë të dytë? Alketa Vejsiu tregon fustanin e ëndrrave Moderatorja Alketa Vejsiu këtë herë si rrallëhrë ka treguar disa detaje për jetën e saj private. E pyetur për dasmën
Para dhe luks, VIP-at shqiptarë që u kthyen në biznesmenë (FOTO LAJM) Të jesh VIP ndonjëherë të ofron kushtet e përshtatshme të hapësh një biznes pasi vetë fakti të qënit i njohur të ofron m
Alketa Vejsiu paska qenë shtatzënë në këngën me Miriam Camin Shumë prej jush mund ta kenë harruar, por Alketa Vejsiu dhe Miriam Cani dikur kanë patur një bashkëpunim në muzikë. Alke
Alketa rrëfen fëmijërinë e vështirë: Më shanin llapushe Alketa Vejsiu ka treguar si rrallëherë si e tallnin kur ishte e vogël. “Ti je veshllapushe” ka qenë shprehja që Alket
Partnere tjetër pas Klaudias? Alketa Vejsiu nxjerr zbuluar Albi Nakon Albi Nako është kapur mat sot nga fëmijët me pyetjet e tyre në Piter Pan. “Si duhet të jetë partnerja jote ideale?”
Berisha nxjerr foton: Kush e shoqëron deputetin socialist Ish-kryeministri, Sali Berisha nëpërmjet mesazhit të një qytetari ka denoncuar personin që sipas tj shoqëron deputetin e
Foli për bashkëshortin, Alketa tregon pse i mban mister fëmijët Vitet në ekran dhe jeta publike, me gjithë presionin e saj të vazhdueshëm, nuk e kanë tunduar asnjëherë producenten Alke
Alketa Vejsiu tregon raportin me vjehrrën Alketa Vejsiu shumë rrallë ka folur për bashkëshortin e saj. Ama këtë herë e ftuar në "Mos i fol shoferit" nga Rudina
Alketa Vejsiu flet për bashkëshortin: Kam çunin më king të Vlorës Alketa Vejsiu shumë rrallë ka folur për bashkëshortin e saj. Ama këtë herë e ftuar në "Mos i fol shoferit" nga Rudina
Pas kaq shumë femrave e bëri edhe Alketa Vejsiu! Si ju duket? (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu ësht nëj nga femrat më të admirueshme. Kohët e fundit Alketa ka ndarë në rrjetet e saj sociale
Moderatori shpërthen kundër emisionit të Alketës: Një poshtërsi Moderatori Erion Kristo ka reaguar negativisht ndaj programit “Në kurthin e Piter Pan”. Ky reagim vjen bazuar në pun
Plas në gjykatën greke, Alket Rizai konfliktohet me trupin gjykues dhe prokurorin (VIDEO) Alket Rizai dhe dy persona të tjera janë dërguar paraditen e sotme nga burgu i sigurisë së lartë Dokomos në gjykatën e L