999 rezultate për

alizoti

"Grabitja e Rinasit, dështim spektakolar i operacionit" Ish-kryeministri Sali Berisha, me anw tw njw postimi nw Facebook ka shkruar se shtetwsja, Elona Bici e cila akuzohej nga
Berisha zbardh mesazhin misterioz të telefonatës së kunatave, kush është "Daja" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan sërish mbi arrestimet e pesë personave për grabitjen e 9 prillit në Rinas. Teksa e
Berisha jep lajmin: Eureka, arrestohet Fred Alizoti i ri Teksa Policia e Shtetit po reklamon me të madhe se po zbërthen grupin e grabitjes së 9 prillit në aeroportin e Rinasit,
Salianji, Alizoti, Veliu dhe gazetari Olldashi merren të pandehur në gjykatë Gjykata e Tiranës ka vendosur të nisë procesin e gjykimit për dosjen “Babalja”. Nga kjo dosje janë marrë të pandehur
Dalin përgjimet e reja: Fred Alizoti komandon Ramën nga burgu (VIDEO) Ish-krymeinistri, SAli Berisha, pak minuta më parë ka publikuar një audio përgjim ku sipas tij, Fredi Alizoti komandon R
"Kriminelët po darkonin me byrazerin e Alizotit pas breshërisë së plumbave në Fier" Një breshëri arme zjarri tronditi mbrëmjen e djeshme qytetin e Fierit pranë lagjes së quajtur "Afrimi i ri". Më pas
"Mora një pako të mirë", Salianji publikon përgjimet e Alfred Alizotit (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka nxjerrë disa përgjime të reja në emisionin “Java” në RTSH, sipas tij të Fredi Al
Ish-ministër i Ramës, kush është "shefi i madh" i Fredi Alizotit (VIDEO) Ish deputeti i PD-së, Ervin Salianji pak minuta më parë ka dalë në një deklaratë për shtyp, ku shpjegon se "shefi i mad
Tre përgjimet e reja të dosjes “Babale”, takimi kur Alizoti merr lekët (VIDEO) Pas bisedës telefonike që Fredi Alizoti bëri me drejtorin e policisë së Fierit, drejt Tiranës është nisur nën drejtori i
EMRAT/ Si u përgjuan gazetarët për dosjen "Babale" (VIDEO) Gazetarë të shumtë janë përgjuar për dosjen Babale. Sipas Ervin Salianjit në përgjime Alizoti flet që nga drejtori i pol
"I more ato", Salianji nxjerr përgjimet e reja mes Fredi Alizotit dhe Drejtorit të policisë (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i ftuar në Opinion ka publikuar sipas tij disa përgjime të reja mes F
Kam folur edhe me Taulant Ballën! Dalin përgjime të tjera të Fredi Alizotit (VIDEO) Ervin Salianji ka bërë publike, përgjime te rëja në lidhje me dosjen hetimore të fabrikimit të dëshmitarit Fredi Alizoti
Biseda +18/ Salianji nxjerr përgjimin mes Fredi Alizotit dhe kryepolicit të Fierit (VIDEO) Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar sot një pjesë nga biseda e përgjuar mes drejtorit të policisë së Fier
"Nuk jam djali i Kristaqit", Rama përplaset me të ftuarin në emision Ka agravuar situata sot në studion e Open. Rama në një lidhje të drejtpërdrejtë nga Kosova, ka pasur një përplasje me
Gjykata e Apelit merr vendimin për Fredi Alizotin, çfarë ka vendosur Gjykata e Apelit të Tiranës ka marrë vendimin për Fredi Alizotin, në lidhje më çështjen "Babale" ku pretendohet se shfaq
60 minuta para prokurorëve, çfarë tha Ardi Veliu për Alizotin dhe Babalen Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit hyri rreth orës 13:00 në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për t
Drejtori i Policisë, Ardi Veliu përfundon në prokurori Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu do të merret në pyetje për rastin “Babale”. Veliu do të para
Babalja hedh poshtë dëshminë e Alizotit: E kanë futur kot në valle Albert Veliu ka deklaruar se Fredi Alizoti gënjen kur pretendon se zëri në audio-përgjim është i tiji. Sipas Babales
Balla kërkon 1 milion lek dëmshpërblim, Salianji e ironizon Balla publikoi sot në ‘Facebook’ padinë për shpifje kundër Salianjit, të cilën e ka dorëzuar në Gjykatën e Tiranës.
Dalin përgjimet e reja të Alizotit me Taulantin, kërcënimi ndaj shefit të policisë Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka bërë publike sot dokumentet e përgjimeve të Fredi Alizotit, ku ai i thotë drejtori