Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

aliut

Rama bën deklaratën e fortë: Basha është lidhur me zinxhirët e Monikës, për llogari të Ilirit dhe Saliut Kryeministri Edi Rama deklaroi gjatë konferencës më gazetarët se Lulzim Basha është lidhur me zinxhirët e Monika Kryema
SPAK merr në mbrojtje avokatin e të penduarit që zbardhi vrasjen e Lames dhe Saliut Avokati Arben. P, i caktuar kryesisht nga Prokuroria e Posaçme (SPAK), për të mbrojtur interesat ligjore të bashkëpunëto
Akuzohet për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut, merret vendimi për Indrit Taullain Gjykata e Prizrenit ka miratuar ekstradimin e Indrit Taullait, i cili akuzohet nga Prokuroria e Posaçme, për vrásjen e K
Vrasja e Klodian Saliut dhe Vajdin Lames, jepet vendimi për Rusin, Shullazin dhe Ymerin Gjykata Apelit Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lënë në fuqi masën e sigurisë "arrest me burg" dhënë nga
Shpërthen Ngjela: Si mund të lejohen 100 alabakë të Saliut të plaçkitin Tiranën? Ç'po bën Washingtoni? Avokati i ditur Ngjela, zëdhënësi i Departamentit të Shtetit dhe i FBI-së bashkë, i cili në 21 janar bënte thirrje që të
Vendosi të bashkëpunonte për vrasjen e Lamajt dhe Saliut, GJKKO lë në burg Reçin Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka pranuar këkrkesën e Prokurorisë së Posaçme duke lënë në burg Ind
Si u kthye në hasmëri miqësia mes Lul Berishës dhe Klodian Saliut Detaje të reja zbulohen nga vrasja e viteve më parë, të cilat u zbardhën dje nga SPAK. Për vrasjet e Vjadin Lames dhe
Vrasja e Lamajt dhe Saliut, policia jep detajet: Në pranga Reçi dhe Ymeraj Menjëherë pas SPAK, Policia e Shtetit ka njoftuar se ka ekzekutuar 4 masa sigurie "arrest me burg" për të dyshuarit për
Ramës nuk i del inati me Metën: Pse nuk mbrojte Valbonën në kohën e Saliut Ditën e djeshme, Presidenti Meta doli kundër ndërtimit të HEC-eve në Vjosë pasi sipas tij, diccka e tillë do të sillte s
Habit Kryemadhi: Unë nuk e njoh COVID-19, unë besoj në Zot! "Unë nuk e njoh COVID. Kush beson në Zot, do të jetojë i lumtur pa COVID..." Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Inte
Katër vite nga vdekja e Almir Aliut dhe ende asnjë vendim për autorin Spt katër vite nga vdekja e Almir Aliut nga Kumanova, teksa familjarët e tij akoma enden nëpër labirintet gjyqësore për
Haradinaj i pikëlluar nga lajmi për vrasjen e nënës së këshilltares së tij Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj për vrasjen nënës së këshilltares së tij, Armenda Aliut. 42 vjeçarja dys
“Almiri”, gjykata po lehtëson vrasësit (VIDEO) Në rigjykimin për rastin e Almir Aliut, a po e përsërit Gjykata e Kumanovës vendimin skandaloz të shkallës së parë? “
Festa e Sulltan Nevruzit, Baba Mondi: Mos e braktisni Shqipërinë Kryegjyshi Boteror i Bektashinjve, Haxhi Dedebaba Edmond Brahimaj në ceremoninë e festës së "Sulltan Nevruzit" ka folur
100 petritat e Saliut! Rama qesëndis protestuesit në Fier Kryeministri Rama ka qesëndisur grupin e qytetarëve që e pritën atë me protesta në Fier duke i quajtur "petritat e Saliu
"Ishte plani i FBI-së", avokati bën deklaratën e fortë pas protestës Pas protestës së dhunshme që u zhvillua ditën e djeshme në rrjet kanë shpërthyer mijëra reagime. Një ndër to ishte e
Dako trash zërin ndaj Bashës dhe e quan "toç" Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, së fundmi është akuzuar për bashkëpunim me banda kriminale,nga kreu i PD-së
Balla: Dhëndri i Berishës më rrahu në sy te gruas Gjatë seancës së sotme parlamentare, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka rikujtuar edhe një herë një inci
Arrestimi i djalit të deputetit, reagon Taulant Balla Menjëherë pas arrestimit të djalit të deputetit në Lezhë, ka reaguar edhe kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla
Motra e Haklajve plas "bombën": Sali Berisha ka vrarë 200 tropojanë Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë thyen heshtjen duke dhënë një interv