999 rezultate për

alisson

"Termeti" i radhës te Liverpooli, Alisson Becker rezulton pozitiv me Covid-19 Liverpooli po kalon një krizë të jashtëzakonshme me lëndimin e lojtarëve. Klubi anglez ka njoftuar që portieri Alisso
Vazhdojnë lajmet negative për Liverpoolin, Alisson mungon ndaj Everton Liverpool do të kenë një mungesë të madhe për derbin lokal ndaj Everton. Derbi i Merseyside nuk do të shoh të zbres n
Klopp me "dhimbje koke", Thiago dhe Alisson në dyshim për Arsenalin Liverpool mund të jetë me dy mungesa të mëdha në ndeshjen kundër Arsenal. Përforcimi i ri i Liverpool, Thiago Alcanta
Formacionet zyrtare, Chelsea-Liverpool Ndeshja më interesante e javës së dytë të Premierligës zhvillohet në "Stamford Bridge" mes Chelsea dhe Liverpool, teksa
Karius tenton të pamundurën, sfidon Alisson për portën e Liverpoolit Portieri i Liverpool, Loris Karius nuk e ka ndërmend të dorëzohet që ta rimarr pozitën e startuesit te klubi anglez.
Ngecin negociatat mes Ter Stegen dhe Barcelonës për rinovim, tre skuadra në "sulm" Janë bllokuar bisedimet e rinovimit të kontratës mes Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen. Por, sipas gazetës katalun
Kapiteni i Liverpoolit i gatshëm për Atleticon, Alisson jo ordan Henderson është gati të kthehet në skuadrën e Liverpoolit pas lëndimit të tij. Lajmin e ka bërë të ditur trajner i
Alisson zgjitet portieri më i mirë në botë Alisson Becker fiton trofeun e Portierit më të mirë sipas "France Football". Portieri i Liverpool la pas krahëve të t
Messi bën gjithçka ndaj Brazilit, ja çfarë bën përballë Alisson (VIDEO) Lionel Messi i përgjigjet "tripletës" së Cristiano Ronaldos. "Pleshti" argjentinas ka gjetur rrugën e rrjetës me komb
Alisson është zyrtarisht portieri më i mirë në botë Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker është zgjedhur portieri më i mirë në botë nga FIFA. Në garë të ngushtë, ai ka
Klopp konfirmon mungesën disa javore të Alisson Portieri brazilian Alisson Becker do t’i mungoj Liverpoolit për disa javë. Lajmin e ka konfirmuar trajner Jurgen Klopp.
Liverpool nderon portierin Alisson Becker (FOTO LAJM) Portieri Alisson Becker ishte një ndër më meritorët për triumfin e Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Braziliani bëri
Mourinho tregon lojtarin e Liverpoolit që bëri diferencën në finale Jose Mourinho e ka identifikuar Alissonin si lojtarin e Liverpoolit i cili bëri diferencën në fitoren e finales ndaj Tot
Alisson fiton trofeun "Doreza e Artë" Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker, është fitues i ‘Dorëzës së Artë’ për më së shumti ndeshje pa pësuar gol në Premi
Alisson Becker, portieri i cili e eleminoi dy herë me përmbysje Barcelonën Liverpooli arriti ta bënte të pamundurën duke eliminuar Barcelonën në ndeshjen e kthimit të Champions Leagues. "Të Ku
Alisson dëshmon reflekse të rralla, pret goditjen e Van Dijk pa shikuar (VIDEO) Gjatë përgatitjeve për ndeshjen e mbrëmshme kundër Huddersfieldit, Alisson Becker i dëshmoi reflekset e tij të jashtëzak
Është vetëm sezoni i parë në Premier League, gati të thyej rekordin e De Gea Në sezonin e tij të parë në Premier League me Liverpool, portieri Alisson Becker është gati të thyejë rekordin e rivalit
Alisson: Mund ta fitojmë titullin Alisson Becker beson se Liverpooli do të fitojnë Premier Leaguen pas 29 vitesh “Kemi treguar në të kaluarën se jemi t
Alisson: Për këtë arsye refuzova Chelsean për Liverpoolin Alisson Becker ka thënë për ‘FourFourTwo’ se ka zgjedhur Liverpoolin verën e kaluar, sepse dëshironte të ishte pjesë e h
Ederson si Alisson, pret një supergjuajtje (VIDEO) Pas elozheve per Alisson për pritjen fantastike ndaj Napolit mbrëmjen e së martës, rivali i tij te Brazili Ederson, i ci