999 rezultate për

alimi

Osmani dhe Alimi: Të shmangim befasitë dhe të gëzojmë "Ballistët" Trajneri Qatip Osmani dhe kapiteni Alimi folën në konferencë për shtyp para ndeshjes së kthimit me Nomme Kalju në raundi
Dy veprime që s’duhet t’i bëni, po e detyroni partnerin t’ju japë duart Një marrëdhënie në çift gjithnjë kërkon kohë, impenjim, durim dhe korrigjim të sjelljeve tuaja bazuar në atë çka partner
De Ligt konfirmon kalimin te Juventusi me këtë veprim (FOTO LAJM) Matthijs de Ligt është shumë pranë transferimit te Juventusi. Oferta 75 milion euro e Juventusit tashmë është është pran
1 ton drogë e trafikuar përmes liqenit të Shkodrës, Leshaj: Nuk kam informacion Ministria i Brendshem Sandër Lleshaj flet nga Shkodra pas inagurimit të pikës së kalimit kufitar në Hanin e Hotit që lid
Pas skandalit Loredana po kap majat e suksesit, më e mira mes gjermanëve (VIDEO) Loredana po njeh një sukses të pazakontë pas skandalit që e përfshiu në maj. Dy këngët e saj të reja, “Labyrinth” dh
Do kaloni kufirin? Shihni gjendjen në pikat kufitare me kamera Intensiteti i komunikacionit në rrugët jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nuk ka ndalesa
Linda Halimi bllokon rrjetin, shfaqet me bikini (FOTO LAJM) Linda Halimi i kushton rëndësi të madhe fizikut dhe linjave të saj. Ajo falë dietave dhe ushtrimeve intensive sot ka
Pogba i hedh "benzinë zjarrit", poston sërish foto me fanellën bardhezi (FOTO LAJM) E ardhmja e Paul Pobgas vazhdon të jetë me plot dyshime. Ylli francez ka postuar në "Insta-Story" një fotografi që e lid
"Turp", Maliqi nxjerr SMS-të: Si dështoi instalimi i diktaturës (FOTO LAJM) Deputeti Lefter Maliqi e cilëson një turp dhe dështim total të Rilindjes 30 qershorin, pasi sipas tij, votuan vetëm 10%
Joao Felix te Atletico Madrid për shifrën rekord Nga Benfica te Atletico Madrid, Joao Felix bën hapin e madh në karrierë ndërkohë që Los Colchoneros realizojnë blerjen m
Zaev nuk mund të jetë ministër i Financave Komisioni për parandalimin e korrupsionit ka vlerësuar se propozimi që kryeministri, Zoran Zaev të ushtrojë edhe funksio
Ylli i Lazios shumë pranë kalimit te PSG Mesfushori i Lazios Sergej Milinkovic-Savic raportohet se është shumë afër për t’ju bashkuar Paris Saint-Germain për 80
Vajza ndihet keq, Edi Rama ndërpret fjalimin në Finiq (VIDEO) Një vajzë është ndjerë keq, gjatë takimit elektoral të partisë socialiste në Finiq. Ndërsa kreu i qeverisë mbante fjalën
Mbyllet protesta e opozites, Basha mban fjalimin permbylles nga selia e PD Protesta e mbrëmjes së sotme ishte madhështore dhe dhjetëra mijëra shqiptarë dolën në shesh kundër Edi Ramës dhe qeveris
Filloi "lufta tregtare"? Kosova bllokon tranzitin e autobusëve të Bajram Currit Pesë autobusë të linjës Bajram Curri- Kosovë- Tiranë nuk lejohen ta kalojnë pikën doganore të Morinit. Ora News rapo
Fjalimi i Majkos që nuk i pëlqeu aspak Ramës: Pa opozitën në zgjedhje bëhemi regjim Ministri për Diasporën, Pandeli Majko u shpreh sot në Kuvend se PS rrezikon degradimin në regjim duke u futur në zgjedhj
James Rodriguez shumë pranë kalimit te klubi i madh italian James Rodriguez pritet të vazhdojë karrierën në Serie A. Ylli kolumbian është në bisedime me Napolin dhe bisedimet rapor
Berisha i mahnitur nga Bill Clinton, ndan me ndjekësit fjalimin e tij (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ka ndarë në Facebook fjalimin e mbajtur ditën e sotme nga ish presidenti Clinton në Kosovë
"Ecje për liri", mijëra shqiptarë presin parakalimin e Clintonit dhe Albrightit (FOTO LAJM) Me rastin e shënimit të 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë po zhvillohet ecje e personaliteteve të lar
Robben pranë kalimit te Lazio Arjen Robben është pranë kalimin te Lazio, klubi italian ku luajnë tri yje shqiptare, Valon Berisha, Thomas Strakosha dh