999 rezultate për

alicia

Merr fund banda e "të bardhës" në Spanjë, "koka" e grupit një shqiptar Policia spanjolle ka arritur t'i japë fund aktivitetit të jashtëligjshëm që ushtronin 11 persona. Gjatë operacionit,
Njihuni me të dashurën super "pjeshkë" të talentit Mbappe Kylian Mbappe është ylli në ngjitje i futbollit botëror, i cili u shpall edhe kampion bote me Francën në Kampionatin Bot
Alicia Keys rrëfen dashurinë që ka për bashkëshortin e saj Alicia Keys, këngëtarja e njohur ka folur për dashurinë që ndjen ndaj burrit të saj, Swizz Beatz. 36-vjeçarja e ka s
Anglezja blen shtëpi në Sarandë por “çmendet” nga ajo që shikon Të shumtë janë ata që ankohen për bregdetin shqiptar, kjo për shkak të papastërtisë, zhurmës apo dhe plot problemeve të
Alicia Keys e ftuar në finalen e Champions League Alicia Keys do të jetë e ftuar të këndojë në finalen e Ligës së Kampioneve në Milano më 28 maj. Lajmin e ka konfirmuar U
Kur Dua Lipa ishte 11 vjeçe, një yll në rritje (VIDEO) Dua Lipa ka dhënë provat se që kur ka qënë e vogël, ka reflektuar talent. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj një
Tragjedia në Rally-in e Spanjës, vriten 6 persona (VIDEO) Rally konsiderohet si një sport ekstrem, i cili tërheq shumë vëmendje nga sportdashësit e veçanërisht ata të garave me m
Benzema harron Rihanën, ja çfarë bën (VIDEO) Karim Benzema po kalon një verë të mbushur me femra. Ylli francez disa javë më parë u kap në romancë me Rihanan, ndërsa
Alicia Keys sjell në jetë një djalë (FOTO LAJM) Alicia Keys ka shfrytëzuar Instagramin për të treguar gëzimin e madh pas lindjes së fëmijës së dytë. “Gëzimi i gëzim
Alicia Keys, në pritje të fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Këngëtarja Alicia Keys, përmes rrjeteve sociale ka bërë me dije se është në pritje të fëmijës së saj të dytë, me bashkës
Alicia Keys, një divë e vërtetë në skenë Nëpër klipe shfaqet përgjithësisht me veshje lëkure, ku nuk mungojnë pantallonat e saj të zeza. Por ndodh që 33-vjeçarja
Mbreti Carlos anulon aktivitetet dhe shpall 7 ditë zi në rajonin e Galicias Mbreti Juan Carlos i Spanjës dhe princi trashëgimtar, Felipe pezulluan sot aktivitetet e tyre zyrtare pas aksidentit hek
"Hoqa veshët që të bëhem normale" Bukuria, kurimi i trupit tonë, mania për çdo detaj, janë këto motivet që shtyjnë gjithnjë e më shpesh femrat viteve të f
Alicia Keys nxjerr në treg albumin e saj të pestë Alicia Keys, një nga këngëtaret që ka shitur më shumë albume në të gjithë botën (rreth 35 milionë), do të nxjerrë në tre
Alicia Silverstone bëhet nënë Alicia Silverstone ka lindur fëmijën e saj të parë në një spital të Los Angeles. Silverstone nuk ka bërë të ditur gji
Martohet Alicia Keys Alicia Keys dhe producenti Swizz Beatz, që janë në pritje të fëmijës së parë, ja