999 rezultate për

alianz

Zhbllokohet supersfida në Alianz Stadium (VIDEO) Barcelona ka zhbllokuar rezultatin përballë Juventusit. Është Dembele ai i cili tundi rrjetën në hyrje te zonës. /alb
Ka gol në Alianz Arena (VIDEO) Bayern ka kaluar në avantazh ndaj Atl Madrid. Për vendasit realizoi Coman në minutën e 28. /albeu.com/
Spektakël në "Alianz Arena", shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO) Bayern e ka nisur furishëm sfidën ndaj Schalke 04. Vendasit kanë shënuar 2 gola të shpejtë fillimisht me Gnabry që në
Mourinho kapet "mat" në "Alianz Arena", për çfarë ka ardhur Special One? Bayern Munchen dhe RB Leipzig po luajnë derbin e Bundesligës. Special One është duke e ndjekur këtë ndeshje në Ali
Ndodh befasia, Lokomotiv Moscow hesht "Alianz Stadium" (VIDEO) Juventusi është befasuar nga rusët e Lokomotiv Moscow. Bardhezinjtë janë ndëshkuar nga miqtë teksa mesfushori Aleksey
Juventus-Napoli, blindohet me kamera Alianz Stadium Juventus-Napoli, blindohet me kamera Alianz Stadium Skuadra e Juventusit do të luajë ndaj Napolit të shtunën në mbrëm
Juventus bëhet gati për festën e titullit, një super yll i pranishëm sot në "Alianz Stadium" Juventusi do të luajë sot në mbrëmje ndaj Atalantës teksa do të ngrejë trofeun dukë festuar triumfin e 8 radhazi në Seri
Ndodh në "Alianz Stadium", tifozi i propozon për martesë të dashurës (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë vjen nga "Allianz Stadium" i Juventusit. Një djalosh bëri veprimin guximtar, teksa i propozo
Tifozi fiksohet keq pas formave të së dashurës të Ronaldos (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ishte e pranishme dje në Alianz Stadium duke ndjekur sfidën Juve-Ajax.
Alianz Stadium i mbushur plot, zbulohet shifra rekord që përfiton Juventusi Juventusi do të presë sot në mbrëmje Altetico Madrid me besimin për të përmbysur disavantazhin 2-0 të ndeshjes së parë.
Ky është hoteli ku do të sistemohet Reali para përballjes me Bayernin Reali i Madridit sot ka zbarkuar në München dhe nesër do të luajë gjysmëfinalen e Champions League ndaj Bayernit. Loj
Neuer: Duam fitore Manuel Neuer dëshiron fitore pa pranuar asnjë gol në Alianz Arena. Nesër mbrëma, duke filluar nga ora 20:45, Bayern Mun
Bayern-Atletico, ja befasia e shqiptarëve në ‘Alianz Arena’ Tifozët shqiptarë të Bayern Munich ndodhen në ‘Alianz Arena’ për të mbështetur skuadrën e tyre në përballjen me Atletico
Provojnë të imitojnë Messi-Suarez, por dështojnë në Peru (VIDEO) Penalltia e Lionel Messit dhe Luis Suarez në ndeshjen ndaj Celta Vigos gjatë sezonit të kaluar, i mahniti të gjithë tifo
Borussia ja bën 3-0 Bayernit në "Alianz Arena" (VIDEO) Borussia Dortmundi ka nxjerrë gjithë frustrimin e këtij sezoni në derbin kundër kampionit Bayern Munich duke e mposhtur
Në fillim qytetet, pastaj stadiumet, po tani kush e ka rradhën?! (FOTO LAJM) Personazhet “mistikë” po bëhen akoma dhe më shumë misterioze, pasi janë parë në shumë vende të ndryshme. Pas Rios dhe
Rezultati 2-0, historia ndëshkon Juven (FOTO LAJM) Te Juventusi besojnë, edhe pse ata e kanë kuptuar se sa e vështirë do të jetë përmbysja. Dhe bardhezinjtë kanë shpresë e