999 rezultate për

ali

"‘Mendoja se do ishim bashkë deri në fund", Jonida Maliqi flet për divorcin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në “Abc News”. Ajo ka
Plagosi gruan italiane, kush është 35 vjeçari shqiptar në Kavajë Ngjarja e ndodhur në Kavajë ku burri ka plagosur me thikë gruan e tij italiane, ka nxjerrë në dritë detaje lidhur me mar
Dritan Dajti infektohet me COVID-19, shtrohet në spitalin e burgut të Peqinit Dritan Dajti është infektuar me Covid-19 dhe është shtruar në spitalin e burgut të Peqinit. Ndërkohë janë konfirmuar
Vodhi pacientin me COVID-19, lihet në burg infermierja Infermierja e cila akuzohet se vodhi një pacient me covid-19 është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës. Kjo e fundit,
Kupa Italisë/ Data dhe ora kur do të luhen dy gjysmëfinalet Inter-Juventus Interi dhe Juventus do të ballafaqohen shumë shpejt mes tyre. Këtë sezon, zikaltrit dhe bardhezinjtë do të përballen dhe
Kroos dëshiron të fitojë këtë trofe me Realin këtë sezon Toni Kroos është dëshmi se fituesit nuk lodhen duke fituar, kjo pasi ai veçse ka në koleksionin e tij katër Liga të Kamp
Gjimshiti tregon sekretin e Atalantës: Kualifikimi me Lazion ishte spektakolar Berat Gjimshiti ishte protagonist në fitoren spektakolare me shifrat 3-2 të Atalantës ndaj Lazios, sukses që i kualifiko
Abuzoi s*ksualisht me 15 vjeçaren, shpallet në kërkim e reja Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 24 vjecare e cila ka abuzuar sekualisht me një të mitur. A. Sh., 24 vjeçe
Përlotet në emision, meshkujt më të rëndësishëm të jetës emocionojnë Jonida Maliqin (FOTO&VIDEO) Jonida Maliqi ishte e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në të cilin foli gjerë e gjatë për jetën e saj. Këngët
E RËNDË/ 25 vjeçarja abuzon s*ksualisht me të miturën në Vorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Vorës pranë kryeqytetit, ku një e mitur dyshohet se është abuzuar seksualisht
Plagoset biznesmenia italiane në Kavajë, autori i dyshuar: Bashkëshorti Një plagosje me thikë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Kavajë. E plagosura është një shtetase italian
Gjendet i pajetë një person në Sarandë, detajet e para Një person është gjetur i vdekur ditën e sotme në rrugë në Sarandë. Ngjarja ndodhi para pak minutash në lagjen nr.1 të q
Kupa e Mbretit: Barcelona kualifikohet me shumë vuajtje (VIDEO) Barcelona ka vuajtur por ka arritur të kualifikohet më tej në Kupën e Mbretit. Pak kilometra larg Madridit, në Vajekas,
Realizon Messi, Barcelona barazon shifrat (VIDEO) Skuadra e Barcelonës ka shënuar golin e barazimit ndaj Rayo Vallecanos. Leo Messi ka shënuar pas asistimit të Ousman
Shitja e Interit në duart e dy ish-juventinëve, ja çfarë vendoset për pagat Stiven Zhang, presidenti i Interit, ka gëzuar nga Kina për fitoren e skuadrës së tij, duke i treguar se i qëndron pranë
"Gjaku i ri i kombit më të vjetër", djali i Gold AG merr nënshtetësinë shqiptare (FOTO LAJM) Gold Ag u bë në 28 nëntor baba i një djali, të cilin e pagëzoi me emrin Gueril, emër tepër i veçantë që përkon dhe me di
Hashash me postë drejt Italisë, vazhdojnë hetimet për të gjetur "Klodianin" Janë të njohura rrugët që përdorin trafikantët për të transportuar sasira të konsiderueshme me hashash, nga Shqipëria dr
Shënojnë të dy shqiptarët, Atalanta mposht Lazion dhe siguron kualifikimin (VIDEO) Atalanta ka fituar 3-2 ndaj Lazios në Kupën e Italisë. Golat e shënuar nga Vedat Muriqi 17’ dhe Francesco Acerbi 34’
Vrau djalin pas sherrit: Kush është babai i Albert Krasniqit, ish-luftëtar i UÇK-së (FOTO LAJM) Një krim i rëndë tronditi Prishtinën pasditen e sotme ku babai qëlloi për vdekje djalin e tij. Viktima është shtetas
Vrau djalin pas sherrit, babai merr në telefon policët: Ejani se e vrava! Një krim i rëndë ka ndodhur në një familje shqiptarë në Prishtinë, Kosovë. Pas një sherri në familje, babai ka qëllua