999 rezultate për

alfred

Alfred Trebicka shpërthen për Teatrin: Qurrashët po na japin mend Aktori i njohur Alfred Trebicka ka folur edhe njëherë ashpër përsa i përket cështjes së Teatrit Kombëtar. I ftuar në
Zbardhen përgjimet që çuan pas hekurave 16 trafikantët e vizave për në SHBA Zbardhen pergjimet qe cuan pas hekurave 16 persona në operacionin e koduar “272”, operacion që goditi grupin kriminal të
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
Alfred Peza i nxjerr të palarat Ramës: E shkarkoi apo jo Xhafajn? Kryeministri Edi Rama nuk e ka pranuar kërkesën e Fatmir Xhafajt për dorëheqje nga posti i ministrit të Brendshëm.
Përlotet Ema Andrea, surpriza që e emocionoi Mbrëmja e sotme e “Dancing with the stars” u përshkrua me emocione shumë të forta, sidomos për dy anëtarët e jurisë, Ema
Vrau bashkëatdhetarin për një femër, ekstradohet në Itali shkodrani Gjykata e Tiranës ka lejuar ekstradimin në Itali të 22 vjeçarit Alfred Rrasa, i dyshuar për vrasjen e një shqiptari dhe
Shpërthen Alfred Trebicka: Po ju zoti Rama, ç’plasje keni? Mendimi im është që ndërtimi, restaurimi apo bërja e ribërja e një institucioni siç është Teatri Kombëtar, apo edhe inst
"Atij është me ja q* ropt", zbardhet bisedat mes vrasësve me pagesë Janë zbardhur bisedat mes vrasësve me pagesë për atentatin ndaj shtetasit Edmond Çakmashi, i njohur me nofkën "Çako".
Figurat e njohura të ekranit rikthehen në Dancing With The Stars “Dancing With The Stars” pritet të nisë së shpejti dhe tashmë juria është vendosur. Tre figura të njohura dhe shumë t
Tentuan të vrasin Kullën, zbulohet lidhja e Çapjave me atentatorët Policia ka vënë në pranga edhe 7 persona të tjerë në lidhje me atentatin ndaj Lulzim Kullës të ndodhur në janar të 2018.
I dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje, kapet më në fund i shumëkërkuari Një i dënuar për vrasje është kapur nga Policia në në aeroportin "Nene Tereza". Specialistët për Hetimin e Krimeve në
Gafa e Artjolës, si ngatërroi emrin e dhëndërit në dasmë E ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë këngëtarja Artjola Toska, e cila në muzikën popullore është ndë
Alfred Peza: Një grua, një publicist dhe një mbret për të ndryshuar Shqipërinë Pavarësisht se u largua nga politikë, ish-deputeti Alfred Peza ka vendosur t’u përgjigjet të gjithëve me penën e tij.
Alfred Peza flet pas vdekjes së nënës: E mundi historia ime Ish-deputeti Alfred Peza, i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan ka folur sot për shumë gjëra të cilat nuk i kishte
Surprizon Alfred Peza, vjen me libër të ri Me anë të një postimi në facebook, ish-deputeti Alfred Peza ka befasuar duke njoftuar botimin e romanit të tij të ri.
Vrau parukieren në Lezhë, dënohet me 27 vite autori Alfred Nikolli Gjykata e Lezhes ka denuar me 27 vite burg Alfred Nikollin, i cili është shpallur fajtor për vrasjen e Etleva Ndoka.
Arrestohet 50 vjeçari, theu urdhrin e mbrojtjes ndaj nënës Një 50-vjeçar është arrestuar nga Policia e Gjirokastrës pasi akuzohet se theu urdhrin e mbrojtjes ndaj nënës së tij.
Historia prekëse e Adrianës, shikoni çfarë ka ndodhur me të dhe të shoqin Adriana dhe Alfredi vijnë nga Vlora në seancën e parë të ndërmjetësimit në sezonin e ri të rubrikës “Shihemi në gjyq”, n
Sherr për një vijë uji, kushërinjtë masakrojnë njëri-tjetrin me thikë në Pukë Një person ka rënë në pranga të policisë pasi ka plagosur me thikë e me mjetë të forta kurshëririn e tij në fshatin Dush
Gjykata i heq sekuestron për pasurinë Alfred Pezës Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka liruar nga sekuestroja pasurinë e ish-deputetit socialist Alfred Peza. Ky vend