999 rezultate për

alexandre

Alexandre Pato shënon golin më të bukur në karrierë (VIDEO) Alexandre Pato ka shënuar një nga golat më të bukur në karrierën e tij si futbollist. Sulmuesi i njohur, ka shënuar g
Tragji-komedi shqiptare! Kërkon principatë në Fier, princi i dënuar në SHBA me 20 vjet burg Ai e quan veten Jarl Alexandre de Basseville dhe kërkon të krijojë një Principarë në Libofshë. “Princi” i famshëm m
Gjermani dhe Franca ndahen në paqe në Koln Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2-2 në miqësoren e zhvilluar në "RheinEnergieStadio" të Kolnit Kombëtarja e Gjerma
Alexandre Pato gati t'i thotë "PO" Interit Alexandre Pato ka pranuar se vazhdon ta mbajë në zemër Milanin, por e pranon se nuk do t’i thoshte jo një oferte nga Int
Alexandre Pato publikon një foto fantastike nga Shqipëria (FOTO) Ish-sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato së fundmi ka publikuar një foto shumë të bukur në "Insta Story". Në të është një
Pato-Show, tripletë me Sao Paulon (VIDEO) Sau Paulo vazhdon të qëndrojë në krye të Grupit A në Kampionatin Paulista në Brazil falë fitores 4-2 ndaj Capivariano, n
Alexandre Pato prezanton të dashurën e re (FOTO LAJM) Ishte një sekret që përflitej prej javësh në Brazil, por më në fund gjithçka u bë publike. Alexandre Pato dhe aktorja Fi
Gafa e pabesueshme e Alexandre Pato-s (VIDEO) Alexandre Pato bëhet gazi i botës me gafën e tij më të fundit. Ish sulmuesi i Milanit, tashmë pjesë e Sao Paulos në Braz
Alexandre Pato, dopietë në ditën e Kaka (VIDEO) Rikthehet "Patoku". Alexandre rigjen rrugën e rrjetës me fanellën e Sao Paulos dhe e bën pikërisht në ditën e debutimit
Milani digjet, Barbara krihet (FOTO LAJM) Milani po kalon një nga periudhat më të vështira që kur drejtimin e skuadrës e mori babai i saj (1986) dhe gjërat përkeq
Alexandre Pato, pasardhësi i Lewandowskit? Alexandre Pato mund të rikthehet sërish në Europë, por kësaj rradhe jo më në Serie A. Sulmuesi i Corinthians, dhe ish-i
Almeda Abazi në lidhje dashurie me Paton?! (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare e famshme tashmë në Turqi po shijon një dashuri të re, krahas suksesit që po përjeton atje. Sipas a
Alexandre Pato te Inter? Interi ka sulmin më të mirë të kampionatit, 27 gola në 11 ndeshje, por alternativat në sulm janë të pakta, duke pasur pa
Neymar magjik edhe në basketboll (VIDEO) Që Neymar është një talent në futboll kjo është provuar që në moshë të re. Por që 21-vjeçari brazilian të ishte po kaq i
Brazili, Alexandre Pato rikthehet në kombëtare Alexandre Pato kthehet në kombëtare. Sulmuesi i Corinthias, i cili të hënën mbushi 24 vjeç, është grumbulluar nga teknik
Një gol për "Oscar" (VIDEO) Një supergol që nuk e shikon shpesh në futboll. Me siguri do të bëjë xhiron e botës dhe do të jetë një prej golave më të
Corinthians, Pato debuton me gol (VIDEO) Mario Balotelli ka debutuar me gol me fanellën e Milan por pas nuk ka mbetur as ish milanisti Alexandre Pato. Braziliani
Pato i gezuar me rikthimin në Brazil Alexandre Pato është shprehur i gëzuar për rikthimin e tij në Brazil. Pas transferimit nga Milani tek Corinthians, 23-vj
Pato tek Corinthians: Ndihem në formë të shkëlqyer "Nuk kam qenë kurrë kaq mirë fizikisht si tani." Këto kanë qenë fjalët e para të Alexandre Pato pas nënshkrimit të kontr
Pato ikën i përlotur nga Milan (VIDEO) Para se të linte qëndrën sportive të Milanellos me destinacion San Paolon në Brazil, Alexandre Pato ka përshëndetur shok