999 rezultate për

alesia

Si rallëherë me veshje popullore, fansat fiksohen pas Alesia Bamit: Kryevepër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi me të cilën ka marrë menj
Alesia Bami rrëzohet në dhomën e hotelit, video që bëri "namin" (VIDEO) Balerina Alesia Bami është bërë pjesë e një episodi tepër qesharak Teksa ndodhej në një dhomë hoteli, duke xhiruar për p
Beqare prej kohësh, Alesia Bami tregon kushtet për të qënë i dashuri i saj (FOTO LAJM) Alesia Bami është single për një kohë të gjatë dhe nëse plotësoni karakteristikat e saj, mund të jeni i dashuri. Mod
Njëra më joshëse se tjetra, Kejvina dhe Alesia Bami bejnë "xing" me bikinit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që kemi lënë pas verën, por kjo nuk do të thotë se lam pas dhe fotot e nxehta me bikini në Instagram.
Aksident fatal në New York, vdes tragjikisht çifti shqiptar nga Malësia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e ditën e djeshme në New York. Mësohet se për shkak të një aksidenti, ka gjetur
"Prezanton si në kafe", rikthehet debati mes bukurosheve shqiptare Xhensila Pere u shpreh vetëm pak kohë më parë se Alesia Bami prezanton si të jetë në kafe, deklaratë e cila nisi një deb
"Edhe në rrug do ia them që s'bën", Xhensila Pere nuk le rehat Alesia Bamin (FOTO LAJM) Xhensila Pere ka folur për marrëdhënien e saj me Alesia Bamin, pas disa përplasjeve virtuale që kanë pasur pak kohë më p
Foto nga dushi me rroba banjo, Alesia Bami ngre temperaturat (FOTO LAJM) Alesia Bami dihet tashmë që është një ndër vajzat e ekranit më të përfolura në mediat rozë. Ajo e ka arritur këtë her
Alesia Bami: Nuk rrihet gjithë jetën me një partner (FOTO LAJM) Bashkëprezantuesja e rubrikës “Trotuar”, në “E diell”, Alesia Bami , ka thënë se nuk mund të rrish gjithë jetën me një p
"Ai hapi kamerën dhe po më filmonte", Alesia Bami rrëfen mbrëmjen e sikletshme Alesia Bami ka rrëfyer për një mbrëmje të sikletshme në një klub. Ish-velina, e cila tashmë është pjesë e “Procesi Sport
Alesia Bamit i propozojnë për martesë live në emision (VIDEO) Në rubrikën “Trotuar”, në “E diell”, ditën e sotme u diskutua për martesat dhe gjatë emisionit, moderatori Edi Manushi t
Vajza maturante e Niko Peleshit i drejtohet Shahinit: Nuk kërkojmë diplomat false (FOTO LAJM) Aleksia Peleshi, e cila është bërë e njohur në media si vajza e Niko Peleshit, është maturante dhe i ka drejtuar nëpërmj
"Unë kam gjithçka që dua, ti jo", kujt ia hodhi "kunjin" Alesia Bami (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të shoëbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Një tjetër moderatore sulmon Alesia Bamin: Është aty vetëm për marketing (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit “Ora Sport”
Rama nxjerr videon nga Malësia e Madhe: Do të punësojmë fermerët (VIDEO) Kryeministri Edi Rama këtë të hënë e ka nisur me pamje nga Tamara e Malësisë së Madhe teksa premton vende të reja pune.
"Prezantuesja më kot", Alesia Bami i përgjigjet Xhensila Peres Xhensila Pere teksa u pyet për “prezantuesen më kot” në Shqipëri, pyetje të cilës fillimisht iu përgjigj me “më tepër se
Xhensila Pere nuk kursehet për Alesia Bamin: Prezantuesja më kot (VIDEO) Xhensila Pere ka qenë e ftuar ditën e sotme tek emisioni “Mes Yjesh” dhe si gjithmonë ka folur pa dorashka. Ajo është
"Futa në sherr familjen", Alesia Bami flet rreth "fejesës" së bujshme me biznesmenin (FOTO LAJM) Disa ditë më parë në rubrikën "Trotuar", Alesia Bami u shpreh "Do fejohem, do fejohem". Nisur nga kjo deklaratë, në rrje
I bleu dyqan dhe restorant luksoz, Alesia Bami shpall fejesën (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të showbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Alesia Bame e pranon publikisht: Do të fejohem! Modelja dhe moderatorja e njohur Alesia Bami mund të konsiderohet padyshim si një ndër vajzat më të suksesshme, ndonëse