999 rezultate për

aleksandra

Aleksandra, vajza bukuroshe e Zoran Zaev që po "çmend" rrjetet sociale (FOTO LAJM) Kryetari i socialdemokratëve maqedonas ka një familje të bukur dhe personat më të famshëm në familje pas tij janë pikëri
DOSSIER/ Tragjedia e minoritares qëu dashurua me anëtarin e partisë Histori burgjesh, torturash e internimesh nga periudha e komunizmit janë shkruar e dëgjuar shumë. Janë sa të ndryshme, a
Bukuroshja e Zoran Zaev (FOTO LAJM) Zoran Zaev ndoshta nuk është i lumtur politikisht pasi forca e tij politike, LSDM, vazhdon të pretendojë se nuk janë plo
Aleksandra, vajza bukuroshe e Zoran Zaev (FOTO LAJM) Zoran Zaev ndoshta nuk është i lumtur politikisht pasi forca e tij politike, LSDM, është në opozitë, por në aspektin per
Ndotja e ajrit, protestë në Shkup Pas gjendjes alarmante me ndotjen e ajrit në Shkup, Tetovë e Kërçovë, disa të rinj me maska kundërgazi protestuan sot në
Dafina Zeqiri si Aleksandra Stan, në videoklip si police Dafina Zeqiri, këngëtarja nga Kosova këtë herë ka zgjedhur të impresionojnë fansat e saj me anë të veshjes. Në videoklip