999 rezultate për

aldos

Tifozët e Al Jaziras brohorasin emrin e Messit para syve të Ronaldos, portugezi i'u përgjigjet (VIDEO) Provokimi që tifozët i bënë futbollistit më të mirë në botë për vitin 2017, Cristiano Ronaldos ishte ajo që ra në sy mbr
Semedo i del në mbrojtje Ronaldos: Nuk është faji i tij për golat Lojtari i Barcelonës, Nelson Semedo ka dhënë një itnervistë për ‘Maisfutebol’, dhe ka folur për aktualitetin e ekipit të
U dukej qesharake statuja e Ronaldos? Shikoni këtë të Maradonas dhe do qeshin me lot (FOTO & VIDEO) Diego Armando Maradona ishte i ftuar në Kalkuta të Indinsë për të përuruar statujën e tij prej bronzi, tre metra të lart
Marcelo i thur elozhe Ronaldos Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë dhe e di se askush nuk mund të krahasohet me të, ka thënë bashkëlojtar
Valverde i përgjigjet Ronaldos: Lojtari më i mirë në botë është Messi Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, e ka hedhur poshtë pohimin e Cristiano Ronaldos se ai është lojtari më i mirë n
E bujshme/ Pas Ronaldos nuk renditet as Messi dhe as Neymar, por një futbollist shqiptar (FOTO LAJM) Institucioni i UEFA-s në faqen e saj zyrtare, ka publikuar golashënuesit më të mirë për vitin 2017. Klasifikim merr pë
Dëshira e Ronaldos për Krishtlindje: Dua një fëmijë tjetër për të barazuar Topat e Artë Entuziazmi dhe lumturia ka qenë ditë e madhe për portugezin dhe familjen e tij pas fitimit të Topit të Artë për herë të
Psikologia fiksohet me gjykatësin bukurosh nga Tirana: Do e ndaj nga gruaja (VIDEO) Një vajzë 24 vjeçare nga Tirana është fiksuar pas një punonjësi në Gjykatën e Tiranës dhe këtë "hall" të sajin ia ka shp
Djali i Ronaldos hap profilin e tij në Instagram, por do shokoheni nga fotoja e tij e parë (FOTO LAJM) Pak orë më parë, Cristiano Junior, vetëm 7 vjeç e gjysmë, hapi profilin e tij zyrtare, por me një foto të çuditshme që s
Nike i përgatit takat speciale Ronaldos për fitimin e Topit të Artë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo me 7 dhjetor me shumw mundwsi do të ketë në duart e tij topin e pestë të Artë. Si dhuratë për portu
E bujshme/ Djali i Ronaldos quan "idhull" Leo Messin (FOTO LAJM) Djali i yllit portugez ka krijuar profilin e vet personal në Instagram para pak kohësh. Fotografia që u shkrep gjatë
Alessandra Ambrossio zgjedh mes Neymarit dhe Ronaldos (FOTO LAJM) Modelja italiane e Victoria’s Secret ka rrëfyer në një intervistë se është shumë e apasionuar pas futbollit dhe se ka sh
Shikoni se çfarë super goli ka shënuar djali i Cristiano Ronaldos në stërvitje (VIDEO) Cristiano Ronaldo Jr. ka shënuar një gol të mrekullueshëm nga goditja e lirë për ekipin e të rinjve – gjatë ekzekutimit
Dhe e ëma e ndjen presionin ndaj Ronaldos, nuk dëshiron ta shikojë gjuajtjen e penalltisë (VIDEO) Dolores Aveiro, nëna e Cristiano Ronaldos, nuk deshironte ta shikonte djalin e saj duke goditur penalltinë në fitoren nd
Nervozizmi i Ronaldo në ndeshjen kundër Malagas, këtë herë i drejtohet portierit kundërshtar (VIDEO) Real Madridi fitoi me rezultat 3-2 ndaj Malagas në La Liga. Cristiano Ronaldos shënoi në Bernabeu (në një ndeshje në La
Zidane i lumtur me performancat e Benzemas dhe Ronaldos Zinedine Zidane është shumë i lumtur me dy sulmuesit e skuadrës, Karim Benzema dhe Cristiano Ronaldo Real Madrid ka f
Zidane e lë në dorë të Ramosit dhe Ronaldos zgjidhjen e debatit Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane, deklaroi në konferencë për shtyp para sfidës me Atleticon, zërat për një
Ramos nuk përgjigjet për largimin e Ronaldos Sergio Ramos ishte autori i një goli mbrëmë kundër Rusisë. Pas ndeshjes ai është pyetur edhe për të ardhmen e Cristiano
Mourinho dhe United dëshirojnë hakmarrjen ndaj Realit për blerjen e Ronaldos, zbuloni planin Manchester United dëshiron me patjetër Marco Asensio-n. Shtypi spanjoll raportojnë se drejtuesit e klubit anglez janë ga
Fernando Alonso zgjedh më të mirin midis Ronaldos dhe Messit Fernando Alonso ka gjetur kohën të flasë edhe për futbollin edhe pse ndodhet i fokuasuar në Brazil. Mes Messit dhe Ro