999 rezultate për

aldo

Ronaldo shet vilën në Manchester me “çmim qesharak”, nuk i hyn më në punë (FOTO LAJM) Ylli i Juventus, që ka bërë emër dhe ka shërbyer në skuadra spanjolle e angleze, pa llogaritur edhe shumë ndeshje në eki
Messi, Ronaldo apo van Dijk? Sot jepet çmimi për lojtarin më të mirë në botë Sonte në orën 20:30 në një ceremoni “gala” në Milano, do të mësohet emri i lojtarit më të mirë në botë. Në garë për ç
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk ndihet aspak mirë kur dëgjon teoritë e njerëzve dhe gazetarëve, për veprimin e tij me dorë gjatë n
Penalltia e Ronaldos i jep fitoren Juvetusit përballë Veronas (VIDEO) Goli i shënuar nga pika e penalltisë nga Cristiano Ronaldo i dha fitoren Juventusit pas dy barazimeve. Bardhezinjtë arri
18 fakte të jashtëzakonshme që do t’ju bëjnë të ndryshoni mendim për CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dhënë një nga intervistat më të shikuara dhe të ndjera në karrierë përballë gazetarit Piers Morga
Kaka: Ky lojtar i Realit mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Messit Fituesi i topit të artë në vitin 2007, Kaka, ka thën se Eden Hazard mund ta zëvendësojë Ronaldon si rivali kryesor i Mes
CR7 i maskuar dhuron spektakël në rrugët e Torinos, por fansat e pikasin (VIDEO) Cristiano Ronaldo u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur me njerëzit që ishin aty.
Ishte fëmijë i turpshëm: Flet gruaja që ushqente Ronaldon me hamburger falas Është zbuluar punëtorja e McDonald, e cila i jepte hamburger falas, Cristiano Ronaldos, kur ai ishte fëmijë i varfër dhe
Ronaldo larg Juventusit, pritet rikthimi në Angli Cristiano Ronaldo edhe pse në moshën 34-vjeçare, ka përsëri dëshirën për të pasur sukses dhe për të fituar gjithçka.
Sekondat e fundit të shtesës, çfarë ka humbur Ronaldo (VIDEO) Juventusi nuk mori më shumë se një barazim përballë Atleticos në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League.
Gruaja e ish-futbollistit që ndërroi jetë sot: I kërkuam ndihmë Ronaldos, na dha vetëm një fanellë të djersitur Gruaja e Fernando Ricksen, i cili ndërroi sot, kishte zbuluar muaj më parë se Cristiano Ronaldo ishte treguar shumë gjak
Ronaldo: Jam i fiksuar me fitoret, çfarë më duhet për të qenë mbi Messin Në vazhdën e rrëfimit të gjatë për emisionin "Good Morning Britain", Cristiano Ronaldo është shprehur se për t’u renditu
Ronaldo kujton kohën kur lypte hamburger në mesnatë: Nuk do i harroj kurrë ato dy vajza Cristiano Ronaldo ka rrëfyer thuajse të gjithë jetën e tij me gazetarin Piers Morgan. Ylli portugez ka zbuluar së në mos
"Më e bukur eksperienca në shtrat me Georginën, apo goli ndaj Juventus?", përgjigjet Ronaldo (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka dhënë së fundmi një intervistë apo më saktë një rrëfim për jetën e tij, duke prekur shumë tema të c
Simeone lavdëron Ronaldon Atletico Madridi dhe Juventusi do të përballen sonte në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve. "Los Colqu
Del Piero: Vetëm Ronaldo nuk i mjafton Juventusit për të fituar Championsin Legjenda e Juventusit, Alesandro Del Piero, ka folur para nisjes së edicionit të ri të Champions League, teksa shprehet
Më vjen turp nga fëmijët: Ronaldo flet për akuzat për përdhunim Cristiano Ronaldo nuk i ka mbajtur lotët në një intervistë të dhënë për “Good Morning Britain”. Shkak është bërë një
Ronaldo ia plas së qarës, pasi pa videon prekëse për babain (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot para ekranit pasi ka parë një video me babain e tij, Jose Dinis Aveiro. Në emi
Kam fituar katër Champions, këta asnjë: Fjalët që e kthyen CR7 në armikun e Atletico Madrid Ka fare pak rivalitete kaq të mëdha midis një lojtari kundërshtar e një klubi, sa Cristiano Ronaldo me Atletico Madrid.
Ronaldo e kalon të dielën me familjen (FOTO LAJM) Ronaldo e ka kaluar ditën e diele së bashku me gjithë familjen. Portugezi ka publikuar foto në rrjetet sociale me kat