999 rezultate për

aldi

Festat mbërritën në shtëpinë e Borës dhe Donaldit, atmosfera s'mund të ishte më epike (FOTO&VIDEO) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e moderatores Bora Zemani, e cila s’ka duruar më gjatë dhe e ka vendosur pemën e K
Maldini konfirmon interesin për yllin e Marseille Kontrata e Florian Thauvin me skuadrën e Marseille skadon në verën e ardhshme dhe mesfushori 27-vjeçar është i vendosur
Maldini nuk do rinovimin e Ibras, kontakton Depay Milan ka ëndrra të mëdha. Skuadra e Pioli-t kryeson renditjen në Serinë A dhe vazhdon të flasë për objektivin Champio
"Inshallah nuk është ky ai që është lidhur Jonida", Bora flet për lidhjen me Donaldin (FOTO LAJM) Bora Zemani ishte e ftuar speciale mbrëmjen e djeshme në spektaklin e ri të vëllezërve Veshaj dhe nuk la gjë pa treguar.
Ka "rilindur", Milani po përgatit rinovimin e kontratës për Ibrahimovic Vitet janë thjesht numra për një si Zlatan Ibrahimoviç, që ndonëse me 39 të tillë mbi supe, po kalon një rini të dytë me
E bëri dajë, Amos Zaharia zbulon kujt i ngjan Princesha Geraldine (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Pinc Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia, u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vaj
Ibra: Nëse vazhdoj kështu, do i them Maldinit "rinovojmë ose nuk luaj më" Zlatan është kthyer përsëri në "Ibrakadabra", sulmuesin e pandalshëm i cii një dekadë më parë shkëlqente në futbollin it
Upss! Vëllezërit Veshaj i zbulojnë njëri-tjetrit herën e tyre të parë Vëllezërit Veshaj, Romeo dhe Donaldi ishin të ftuar në puntatën e gjashtë të emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore d
E zbulon Elia: Princesha erdhi në jetë në 18 vjetorin e vdekjes së Mbretëreshës Geraldinë Elia Zaharia Zogu ka reaguar vetëm pak ditë pasi u bë nënë e një vajze për herë të parë, duke falenderuar miqtë për urim
Një princeshë shqiptare! Elia dhe Princ Leka prezantojnë për herë të parë Geraldinën (FOTO LAJM) Elia Zaharia Zogu ka reaguar vetëm pak ditë pasi u bë nënë e një vajze për herë të parë, duke falenderuar miqtë për urim
Kaluan një krizë? Rikthehet Bora dhe Donaldi Prej kohësh në media përflitej se Bora dhe Donaldi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Mirëpo kjo ndarje duket se ka qe
Ardhja në jetë e princeshës shqiptare, mediat britanike shkruajnë për Geraldinën Ardhja në jetë e Princeshës shqiptare pak ditë më parë, është bërë lajm e në mediat e huaja. Daily Mail thekson se: “
Vit i "zi" për Ronaldinhon, tani infektohet edhe me koronavirus Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho ka konfirmuar se ai ka rezultuar pozitiv me koronavirusin. Ronaldinho i
Draxler drejt "divorcit" me PSG, Maldini synon ta sjellë te Milani Fantazisti gjerman Julian Draxler ka një kontratë të vlefshme deri në qershor të vitit të ardhshëm me Paris Saint Germai
Njoftimi zyrtar! Princ Leka reagon për lindjen e vajzës: Quhet Geraldinë (FOTO LAJM) Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më par
Skena të "nxehta" me Einxhel Shkirën, Bora ka dy fjalë me Donaldin për emisionin e ri (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Treshat” nga vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemani nuk u rikthye më në ekran. Kjo e
Deulofeu i drejtpërdrejtë: Messi është i shkëlqyer, por Ronaldinho është më i mirë Gerard Deulofeu ka radhitur Ronaldinhon si lojtarin më të mirë në histori të futbollit. Deulofeu ka folur lidhur me g
Puyol zbulon se mund t'i ishte bashkuar Milanit Legjenda e Barcelonës Carles Puyol ka zbuluar se ai mund të ishte bashkuar me Milanin gjatë karrierës së tij dhe se do t
Dëshirat e Renaldit nga shtrati i Pediatrisë: Më ka marrë malli për shtëpinë Në një rrëfim zemre për emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” Renaldi është mërzitur ne spital e ka marrë malli për shtë
Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin, Bora Zemani dhe Donaldi rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Në muajin gusht Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre, vetëm pak javë pasi e kishin bërë publike. T