999 rezultate për

alcacer

Alcacer: Tek Barcelona më trajtonin keq Paco Alcacer ka treguar për kohën e tij tek Barcelona, para përballjes së Ligës së Kampionëve Dortmund-Barcelona. Ky
Dortmund shënon golin e dytë nga goditja e dënimit (VIDEO) Paco Alcacer ka dyfishuar rezultatin për Borussia Dortmund në minutën e 41’ të takimit. Werder ka pësuar një goditje
Alcacer blihet përfundimisht nga Borusia Dortmund Borussia Dormtund do të nënshkruajë me Paco Alacer për një marrëveshje të përhershme duke aktivizuar opsionin e blerjes
Dortmund, ka gati ofertën për blerjen përfundimtare të Alcacer Paco Alcacer e ka nisur mjaft mirë sezonin te Borusia e Dortmundit. Spanjolli ka lujtur të gjitha ndeshjet si titullar m
Bomberi i Dortmundit që po frikëson Bundesligan Sulmuesi i skuadrës së Borussia Dortmund, Paco Alcacer është shndërruar në një Një prej lojtarëve më të rëndësishëm
Alcacer flet për tmerrin që kaloi te Barça Sulmuesi i skuadrës së Borussia Dortmund, Paco Alcacer ka treguar për të kaluarën e tij te skuadra e Barcelona. Ai tha s
Paco, deklaratë befasuese për Dortmundin Paco Alcacer ishte heroi i skuadrës së Borusia Dortmund në fitoren e këtyre të fundit ndaj Augsburgut me shifrat 4-3. Tr
Dortmund rikthehet tek fitorja, shënon Alcacer Borussia Dortmund i është kthyer fitoreve në Bundesligë pasi ka mposhtur Eintrachtin e Frankfurtit. Verdhezinjtë fitu
Zyrtare, Dortmundi e gjen te Barcelona pasuesin e Batshuayi Do të jetë Paco Alcacer njeriu që do të mbajë peshën e sulmit te Borussia e Dortmundit gjatë këtij sezoni. Drejtuesit ve
Barça humb sulmuesin, ikën tek kjo skuadër e madhe Marrëveshja mes Barcelonës dhe Borussia Dortmundit për Paco Alcacer tashmë është finalizuar. Sulmuesi i Barçës ka mbë
Arrihet më në fund marrëveshja, Barcelonës i largohet një sulmues Sulmuesi i Barcelonës, Paco Alcacer, ka të ngjarë të shkojë te Borussia Dortmund në formën e huazimit, me klubin gjerman
E bujshme! 5 lojtarët që priten të largohen nga Barcelona Barcelona ka bërë një merkato fenomenale sa i përket largimit të lojtarëve dhe mbushjes së arkës me të ardhura. Pavar
Borussia Dortmund pas sulmuesit të Barcelonës Skuadra gjermane Borussia Dortmund është vënë në kërkim të sulmuesit të Barcelonës, Paco Alcacer. Gjermanët nuk patën
Zyrtare: Alcacer mungon tre javë për Barcelonën Paco Alcacer do të mungojë së paku tri javë për katalanasit. Sulmuesi i Barcelonës, Francisco Alcacer, u lëndua në pj
Alcacer i jep përsëri avantazhin Barcelonës (VIDEO) Barcelona ka shënuar golin e dytë kundër Sevillas pas gjashtë minuta nga goli i miqëve Përsëri është ai miq që shëno
Alcacer i jep avantazhin Barces (VIDEO) Barcelona ka kaluar në aantazh kundër Sevillas në ndeshjen që po zhvillohet në "Camp Nou" Goli është shënuar nga sulm
Alcaser është i tepërt për Barcelonën Eshtë te Barcelona që prej gushtit të 2016 por e ardhmja e Paco Alcacer vështirë të jetë te katalanasit. Sulmuesi sp
Nuk ka vend te Barcelona për këtë futbollist Eshtë te Barcelona që prej gushtit të 2016 por e ardhmja e Paco Alcacer vështirë të jetë te katalanasit. Siç transmet
Tifozët katalanas duhet ti mësohen jetesës me dyshen e sulmit Alcaser - Deulofeu Tifozët e Barcelonës duhet të përshtaten me skemën e re të Barcelonës që nxjerr para në sulm Paco Alcacer dhe Gerard Deu
Enrique e aktivizon titullar, por Alcacer "e turpëron" me rekord negativ Paco Alcacer dje është aktivizuar si tullar në ndeshjen ndaj Malagas për shkaks e Messi shfaqi probleme shëndetësore, po