999 rezultate për

albpetrolit

Ministrja e Energjitikës shkarkon drejtorin e Albpetrolit, kush e zëvendëson Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku shkarkon drejtorin e Albpetrol Kastriot Bejtaj. Shkarkimi i
Lojtarët sulmojnë arbitrin për një penallti të padhënë Fundi i ndeshjes së Kategorisë së Dytë mes Maliqit dhe Albpetrolit të përfunduar me rezultatin 1-0 në favor të vendasve
Berisha: Ja të rejat për atentatin ndaj Artur Çanit Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook është shprehur se atentatin ndaj gazetar
Dosja për privatizimin e kompanisë 'Albpetrol' e mbyllur Ministri i Ekonomisë dhe Energjetikës Edmond Haxhinasto e cilëson të mbyllur dosjen për privatizimin e kompanisë 'Albpet
Braçe: Privatizimi i Albpetrol, turp kombëtar Diskutimet për pr/ligjin për gazifikimin është shoqëruar me debate në seancën e sotme të Kuvendit. Deputeti i Partisë So
Albpetrol, shuhet oferta 850 milionëshe Kur kanë kaluar më shumë se katër muaj nga shpallja fitues i konsorciumit "Vetro Energy" për tenderin e privatizimit të
Brace: Qeveria nuk shiti vetëm Albpetrol por edhe pasurinë kombëtare Vendimi i fundit i marrë nga qeveria për privatizimin 100 përqind të kompanisë shtetërore të nxjerrjes së naftës Albpetr
Privatizimi i ndërmarrjeve shtetërore, debate mes PD dhe PS Diskutimet mbi privatizimin e disa ndërmarrjeve të mëdha shtetërore ka përplasur gjatë ditës së martë deputetë të partis
“Duart e pastra 3”, në pranga ish-drejtori dhe tre punonjës të Albpetrolit Ish-drejtori dhe tre punonjës të shoqërisë së naftës Albetrol janë arrestuar nga spec