999 rezultate për

albit

Nuk pranuan prindërit, ndahen përfundimisht Albi Nako dhe Alba Hoxha Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur vazhdimisht për lidhjen e tyre në media. Ndonëse çifti nuk e ka pranuar kurrë
Herë me njëri herë me tjerin, balerini i njohur tregon për ndarjen e Klaudias dhe Albit Prej 7 vitesh balerini i njohur Graciano Tagani ishte pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos në Tv Klan. Por ai tre
Alba nxjerr foton nga pishina, por komenti i Albit i bën të gjithë të dyshojnë (FOTO LAJM) Ata të dy janë përfolur për një lidhje me njeri-tjetrin, të cilën nuk e kanë pranuar kurrë. Të qënit të dy në të një
Varrosi nënën, babain, motrën dhe vëllain: Dhimbja e Albit të mbetur i vetëm nuk përshkruhet (FOTO LAJM) Mes vajit, kujës e lotëve ata pak të afërm që i mbijetuan masakrës së djeshme në fisin Zykaj shoqëruan viktimat në banes
Klaudia Pepa miraton lidhjen e Albës dhe Albit dhe nuk është aspak xheloze Albi Nako u përfol shumë për ndarjen nga Klaudia Pepa. Edhe pse ka kaluar kohë dhe ai është fotografuar disa herë me
Xheloze për lidhjen e Albit? Klaudia Pepa në pushime me balerinin e njohur Albi dhe Klaudia u bënë një nga temat më të diskutuara me divorcin e bujshëm. Klaudia erdhi në Shqipëri e Albi u nis
Klaudia shfaqet pas lidhjes së re të Albit, më provokuese se asnjëherë Albi dhe Klaudia u bënë një nga temat më të diskutuara me divorcin e bujshëm. Klaudia erdhi në Shqipëri e Albi u nis
Lidhja e re e Albit, Klaudia pendohet dhe e kërkon sërish? Albi dhe Klaudia u bënë një nga temat më të diskutuara me divorcin e bujshëm. Klaudia erdhi në Shqipëri e Albi u nis
Hamiti dhe Xhaja plotësojnë treshen e albitrave ndërkombëtar, marrin stemën nga FIFA Eldorjan Hamiti dhe Juxhin Xhaja janë dy gjyqtarët e rinj që kanë marrë ditën e sotme stemën e FIFA-s, duke zëvendësuar
Arbitri humb ndjenjat, stafi mjeksor i Charlton e ndihmon Gjyqtari Robert Lewis duket se është rrëzuar para se të ndihmohet nga stafi mjekësor i Charlton. Albitri u shtri në f
La violisten për të, si nisi dashuria mes Albi Nakos dhe Klaudias (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia dhe Albi Nakos ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjetet sociale. Sot ato nuk janë më të martuar, por kan
Bekim Balaj “flirton” me Ilda Bejlerin në festë (FOTO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj ka qenë protagonist në festën e fundvitit e organizuar mbrëmjen e djeshme n
“Mafia shqiptare” në Parlamentin e landit gjerman Me kërkesë të gjashtë prej dhjetë deputetëve të grupit të AfD (Partia Alternativa për Gjermaninë e spektrit të djathtë p
Maqedonia ende pa regjistrim të popullatës Regjistrimi i popullsisë është një ndër proceset më të rëndësishme të një shteti, pa të cilin dukshëm nuk kemi shifra të
Albitrat kanë ngritur padi ndaj Mourinhos Federata Spanjolle e Futbollit e ka pranuar padinë e Komitetit të Albitrave në Spanjë kundrejt trajnerit të Real Madridi