999 rezultate për

albiceleste

Statistika Francë-Argjentinë, “albiçelestët” favorit në çdo aspekt Tashmë në "Kazan Arena po luhet ndeshja midis Francës dhe Argjeninës. Franca e ka nisur me një formacion tërësisht su
Zbulohet arsyeja se pse Dybala kishte udhëtuar për në Madrid Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ndodhet në kryeqytetin spanjoll - por jo për të diskutuar për një lëvizje të mundshm
Icardi "ditë të zeza" me Interin, por grumbullohet nga Argjentina Te Argjentina ka ardhur momenti i Mauro Icardit. Kapiteni i Interit përjashto ndonjë të papritur të orëve të fundit sipa
Dëmtimi i Dybala-s, ja si është situata e yllit të bardhezinjve Fitorja ndaj Sampdorias kishte shumë rëndësi për Juventusin për të blinduar vendin e parë në renditje, por pati edhe pas
Messi respekton kundërshtarin me një selfie (VIDEO) Një futbollist i Xhamajkës është bërë protagonist pas ndeshjes kundër Argjentinës. Deshorn Brown ka bërë një gjest të
Argjentinasit: Shesim makinen per bileten e finales (VIDEO) Jane te shumte tifozet argjentinas ne plazhin e famshem te Rio De Janeiros, Copacabana per te ndjekur nga afer ndeshjen
Gëzuar ditëlindjen Leo! (FOTO LAJM) Gëzuar ditëlindjen Leo! Eshtë ky një urim i thjesht në fjalë, por tepër i veçantë me dhuratën që e shoqëron. Leo Messi k