999 rezultate për

albi

Reagon ish deputetja Deda për të bijën që pushton rrjetin: Fotot ja bëj vet (FOTO LAJM) Vajza e Albina Dedës, ish-deputetes së PD-së, Ada është shumë e komentuar në mediat rozë. Ajo është shumë aktive në rrje
Në këta fshatra Zviceran mjafton të jetoni dhe ju ofrojnë para Në skemën e fundit zvicerane për të parandaluar një eksod, një fshat afër Lucernit po paguan të rinjtë për të qëndruar.
Albin Kurti flet për Rugovën, bashkimin me Shqipërinë, simbolet dhe Përfaqësuesen e Kosovës Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, njëherësh edhe kryetari i kësaj partie, Albin Kurti, mbrëmë ka qenë
Albin Kurti: Jemi të paaftë për t’u bashkuar me Shqipërinë Kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka folur për idenë e bashkimit ko
Albin Kurti sot në Shkup Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot vjen në Shkup në kuadër të fushatës parazgjedhore e cila ende zyrtarisht
Yjet shqiptarë të Zvicrës vizitojnë Kosovën në Hotel Kosova sonte do të ketë tifozë pranë vetes si mysafire e Anglisë, në ndeshjen që zhvillohet prej orës 20:45. Mirëpo, "Da
Video epike, 22 vite më parë kur Hygerta Sako dhe Albi Nako kërcenin "Barbie Girl" (VIDEO) Hygerta Sako ka kujtuar kohën kur performoi në skenën e festivalit të Këngës për herë të parë. Ajo këndonte këngën e
Nga 1 tetori, shqiptarët do të përgjohen me dedektivë në Zvicër Në Zvicër, midis viteve 2009 dhe 2016, detektivët u përdorën në rreth 220 hetime në vit. Dy të tretat e atyre që u përsh
Krijesat më të çuditshme në botë, sikur janë prej një tjetër planet (FOTO LAJM) Interneti na bën të besojmë se nuk ka asgjë në botë që mund të na befasojë. Sidoqoftë, natyra na provon gabim gjatë gjit
Jemi në fushatë: Albin Kurti heq dorë nga ngjyrat kuqezi dhe përkrah për herë të parë Kombëtaren e Kosovës Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka hequr dorë nga ngjyrat kuqezi dhe refuzimi i kombëtares dhe flamurit të Kos
Pas ndarjes së bujshme, Alba pranoi të papriturën për Albi Nakon (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë është komentuar për ndarjen e bujshme mes balerinës Alba Hoxha dhe koreografit të njohur Albi Nako.
Binjaktët mahnisin botën e kërcimit, Albi Nako i sjell në shqipëri (FOTO LAJM) Koreografi Albi Nako ka bërë të ditur se shumë shpejt do të stardojë eventi i shumë pritur. Ky event do të nisë me
Vjosa Osmani i përgjigjet Albin Kurtit: Oferta jote zhvendos garën brenda koalicionit Kandidatja e LDK-së për postin e kreut të ekzekutivit në Kosovë, Vjosa Osmani ka reaguar pas propozimit të kryetarit të
Pas Klaudias, Albi Nako zëvëndëson edhe Albën (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga nisja e spektaklit të njohur "Dance ëith me" në Tv Klan i cili këtë vit do të vijë me ndrysh
Haziri paralajmëson marrëveshjen LDK-VV (VIDEO) Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka paralajmëruar një koalicion LDK-VV për zgjedhjet e tetorit. Deklarata e tij erdhi
Prova e fundit: Mustafa dhe Kurti takohen sërish për koalicionin Kreu i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti do të takohen sot në ora 11:00, në hotel Sirus. Ky taki
I dhanë "shah" Albinit, Mustafa tregon pse zgjodhën Vjosa Osmanin si kandidate për kryeministre Zgjedhja e Vjosa Osmanit si kandidate të LDK-së për kryeministre ndërkohë që po diskutohej për koalicion me VV-në ishte
Albin Kurti tregon se si e njohu gruan norvegjeze dhe çfarë gjuhe flet vajza e tij Albin Kurti, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje ka folur për jetën private dhe rolin e të qenit prind i një vajze dhe bashkë
Klaudia Pepa tërhiqet zvarrë nga një mashkull, fansat e kryëzojnë: Iku Albi të mori ky Balerina shqiptare Klaudia Pepa është një nga personazhët publikë shqiptarë që ka një profil mjaft aktiv në rrjetet soci
Klaudia Pepa me pushime, kush është ai që po e "tërheq zvarrë" (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa prej vitesh tashmë është larguar në Itali ku dhe ka vazhduar karrierën e saj.