999 rezultate për

alberti

Albërie Hadërgjonaj jep lajmin e trishtë: Sot humba sheqerin e shtëpisë! (FOTO LAJM) "Sot është ditë zije për gjithë familjen. Sot humbëm sheqerin e familjes. Unë nuk mundem t'a besoj dhe t'a pranoj ktë hu
Historia e Albertit: Gruaja më gënjeu, s’kishte qenë e martuar vetëm njëherë “Historia Ime” në Tv Klan ka sjellë ditën e sotme historinë e vështirë dhe të dhimbshme të një 56-vjeçari nga Mallakast
RRËQETHËSE/ Albert Cara ndjeu dorën e ftohtë të të birit, tani pyet: Si është djali (VIDEO) Efektivi i zjarrfikësve, Arben Cara humbi 7 nga të afërmit e tij në tërmetin e 26 nëntorit. I ftuar sot në "Wake up", Ca
Rama tregon bisedën me Albertin, të vetmin e mbijetuar nga familja Cara në Durrës Tërmeti i 3 ditëve me parë mori 50 jetë të pafajshme. Familja Cara nga Thumana ka qënë një nga më të prekurat nga tragje
Flet i afërmi familjes Cara: Alberti nuk e di që gruaja dhe tre fëmijët nuk jetojnë më Shtatë prej nëntë pjesëtarëve të familjes Cara u shuan në tërmetin tragjik të së martës. Albert Cara, një prej të mbijet
U gjet pa jetë nën rrënoja, kush është Erisa që sakrifikonte të mos i binte në qafë familjes Tërmeti i djeshëm në Durrës ka shkaktuar demë të mëdha materiele,si dhe ka shkaktuar 27 viktima. Familja Cara në Thum
Albert Dumani pozon me aktorin turk, fansat habiten nga ngjashmëria e frikshme (FOTO LAJM) Drejtori i programacionit të TV Klan, Albert Dumani ka pasur fatin të takojë një sërë aktorësh të njohur turq teksa ndod
Iku nga Babastars pasi u zu me Getoarin, sot ha e pi me "armikun" e tij (FOTO LAJM) Ndonjëherë gjërat nuk janë ashtu siç duken, ose thjesht, janë të paparashikueshme. Një vit më parë, përleshja mes anëtar
Robert Aliaj ofendon rëndë Linda Rein: “Monstër”, më ngjall neveri Duket se sherri mes Fiori Dardhës Albert Aliaj ka nxjerrë edhe gjëra të tjera në pah. Teksa Alketa tha se Fiori isht
Milan, hija e Capellos mbi Inzaghin Besim te Inzaghi. Por deri kur? Pavarësisht rezultateve të dobëta të skuadrës, klubi kuqezi i mohon zërat për një ndrysh
"Novo provokacija", bashkohen dy tmerret e Serbisë (FOTO LAJM) Tifozi i mirënjohur Ballist Morina, ka gjetur kohë që të vizitojë grupin e tifozëve nga Prishtina, që mbështesin kombëta
Ky është vendi ku u vra Ardian Ibrahimi (VIDEO) Ardian Ibrahimi u vra nga policët serbë dhe dy vëllezërit e tij, Alberti dhe Albioni janë plagosur në të njëjtin sulm.
Albertini: Spanja? E mposhtim vetëm duke e sulmuar Demetrio Albertini, shefi i delegacionit të Italisë në Brazil dhe zëvendëspresidenti i Federatës italiane të Futbollit,
Mbretëresha Viktoria Për botën, mbretëresha Viktoria dhe princi Albert bashkë me familjen e tyre paraqitnin shtëpinë ideale të dashurisë, por
Hakerat sulmojnë faqet serbe, “Faleminderit SHBA që na mbështet kundër Serbisë” Hakerat kosovarë kanë sulmuar disa faqe të institucioneve serbe në internet, duke i kujtuar Serbisë qëndrimin e SHBA-së
Bastet, Criscito "lamtumirë" Euro 2012 Në mesin e një dite të zezë për futbollin italian dhe kombëtaren "azzurra", për zhvillimet e fundit mbi skandalin e past
Albertini: Kasano pas 20 ditësh mund të vrapojë Vazhdojnë takimet në spital për Antonio Kasanon. Sot ka qënë rradha e zv/Presidentit të Federatës Italiane të Futbollit,