999 rezultate për

albert

"BABALE"/ Salianji: Si më ra në dorë përgjimi, Alizotin e njeh Edi Rama Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka dëshmuar sot në Gjykatë për dosjen “Babale”. Ai shprehet se përgjimi ka rënë në d
Ky është 23-vjeçari që zbrazi pistoletën ndaj të riut se i ngacmuan të dashurën Një 23 vjeçar që ishte në kërkim nga policia është arrestuar në flagrancë pasi është raportuar nga qytetarët. Albert Gjo
Vdes Albert Rohan Albert Rohan ka vdekur sot në moshën 83-vjeçare në Vjenë. Alber Rohan ishte një diplomat austriak me karrierë të gjatë n
Thënie të zgjuara të emrave të mëdhenj: Jeta është përgatitje e gjatë për diçka që nuk ndodh Pse kemi nevojë të duam dhe të na duan? Nga vijmë? Ku do shkojmë kur të vdesim? Pse vdesim? Cili është qëllimi i jetës s
1.8 ton kokainë me vlerë 400 milion euro! Shqiptarët kapin rekord në Gjermani (FOTO LAJM) Në javët në vijim pritet të fillojë në Gjermani një ndër gjyqet më të "shtrenjtë" të dekadave të fundit, në të cilin jan
Salianji, Alizoti, Veliu dhe gazetari Olldashi merren të pandehur në gjykatë Gjykata e Tiranës ka vendosur të nisë procesin e gjykimit për dosjen “Babalja”. Nga kjo dosje janë marrë të pandehur
Shoqërohet në polici dhe kërcënohet me jetë ish-deputeti i PD-së Pasi tentoi t’i bllokonte rrugën gjatë ditës së sotme kryeministrit Rama, i cili ishte në një takim ditën e sotme në fsh
Largohet drejtori i policisë së Fierit, kush është emri i ri Mësohet se drejtori aktual në Drejtorinë e Policisë së Fierit, Albert Nushi, është larguar nga posti. Në vend të tij
E vërteta e trishtë që fshihet pas kësaj pikture të famshme Në një fshat të vogël afër Nurembergut, jetonte një familje me 10 fëmijë. Për të siguruar ushqim e strehim për familjen,
Strakosha e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Lazio - Juventus Lazio dhe Juventus do të përballen sonte me njëra-tjetrën për kryendeshjen e javës së 21 në Serie A. Lazialët do të
Krimet e Rënda pezullojnë hetimet për "Babalen" Me argumentin se nuk është zbuluar asnjë element i veprës penale dhe asnjë autor i dyshuar, Prokuroria e Krimeve të Rënd
Shërbej si një shërbëtore, kjo ishte arsyeja pse u vra Albert Bako në burg Me masa të forta sigurie u dërguan në Prokurorinë greke dy të akuzuarit për vrasjen në burg të Albert Bakos. I akuzua
14 të plagosur, kush është shqiptari që u masakrua me thikë në burgun grek Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun grek të Karidalosit, ku raportohet se është masakruar me thikë nj
Babalja largohet edhe nga Kosova, në këtë shtet u arratis Prokuroria e Tiranës ka përfshirë edhe Hungarinë në hetimin e dosjes “Babale”, e cila një vit më parë shkaktoi mjaft zhu
Lista, kush janë 220 emrat fitues në Këshillin e ri Kombëtar të PD-së Me datë 15 dhjetor 2018 PD zgjodhi Këshillin e saj Kombëtar. Më poshtë keni listën zyrtare me 220 emrat fitues. Vo
Inter me rotacione për ndeshjen kundër Genoas Inter është duke marrë në konsideratë që të pushojnë Mauro Icardin kundër Genoas në Serie A. Sipas Tuttomercatoweb, t
“Të shtëna me armë në Peqin, policia do lirojë miqtë e deputetit” Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të një qytetari dixhital, ku ky i fundit denoncon nj
Babalja nuk heq dorë: Gjer në vdekje, audiopërgjimi është i vërtetë Albert Veliu, ose i njohur ndryshe si “Babalja” këmbëngul se regjistrimi i publikuar është në fakt i vërtetë dhe se ësh
Kush është “Taulanti nga Librazhdi”? Tregon Babalja "Taulanti nga Librazhdi" i përmendur në audiopërgjimet e Fredi Alizotit akoma nuk dihet se kush është dhe Prokuroria nuk
U la i lirë në Prishtinë, del fotoja e Babales pas vendimit Ditën e sotme Gjkata e Prishtinës ka vendosur të lërë të lirë Albert Veliun. I njohur ndryshe si Babalja, për Albert