999 rezultate për

albanit

Së shpejti do të jenë gjashtë, Bieta dhe Alban Dudushi në rrëfim si asnjëherë (FOTO LAJM) Alban Dudushi dhe Bieta Sulo janë një nga çiftet më të dashura të showbizit shqiptar, por daljet publike i kanë shumë të
Fansat po e presin me padurim! Zbulohen pamjet dhe titulli nga kënga e Arilenës dhe Albanit (FOTO LAJM) Ata u njohën rreth 7 vite më parë në “X Factor Albania 2”, ku Alban Skënderaj ishte pjesë e jurisë dhe Arilena Ara konku
Me vajzën e Albanit dhe të birin, pushimet e Bietës për tu patur zili (FOTO LAJM) Moderatorja e programit të përditshëm Ftesë në 5, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit foto dhe momente të ndryshme nga push
"Për njeriun tim të shtrenjtë", Bieta Sulo bën urimin special për vajzën e Albanit Moderatorja Bieta Sulo ka treguar gjithnjë publikisht se me vajzën e Albanit, Joelle ka një marrëdhënie shumë të mirë.
Fundjave karantine, Bieta Sulo ndan pozat më të ëmbla krah Albanit dhe të birit (FOTO LAJM) Fundjava kalohet gjithmonë pranë njerëzve më të dashur dhe këtë ka treguar edhe moderatorja e njohur, Bieta Sulo me post
Familja po shtohet, babi Albani ka një dedikim për Amelinë (FOTO LAJM) Alban Skënderaj është një prej këngëtarëve më të preferuar për shqiptarët. Përvecc një shembull në muzikë, ai ka treguar
E dashura perfekte, Çiljeta tifozja më e madhe e Albanit në stadium (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ndeshja mes Partizanit dhe Kukësit në stadiumin Selman Stërmasi, e cila përfundoi me re
Alban Ramosaj nuk i fshehu dot ndjenjat për të në emision, reagon Niki Delijorgji (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme, teksa ishte i ftuar në emisionin “Rudina”, Alban Ramosaj foli për marrëdhënien e tij me Kleoniki Del
Ameli e Miriamit dhe Albanit "ëmbëlson" Instagramin, si vajzë kopertinash (FOTO LAJM) Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukurosh
Vajza e Miriamit dhe Albanit "sfidon" çiftin me këngën e tyre (VIDEO) Njihen si çifti mw i wmbwl nw vend dhe qw pas ardhjes nw jetw tw vajzws sw tyre "Ameli" familja e Alban Skwnderaj dhe Mi
Plas mes moderatoreve të Top-it, Ori ironizon Bietën Bieta Sulo ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Dua të të bëj të lumtur" për të surprizuar bashkëshortin e saj, Alban Du
Kaq shumë është rritur vajza e Albanit dhe Miriamit! (FOTO LAJM) Këngëtarja Miriam Cani ndihet vërtetë me fat, me familje të kompletuar dhe me një karrierë të suksesshme. Ditën e so
Miriami do t’ju emocionojë me urimin për ditëlindjen e Albanit Ëmbëlsinë që e karakterizon Miriamin, ajo mundohet që ta trasmetojë tek të gjithë ne pa përjashtim. Thjeshtësinë e t
Lori dhe Sara fanse të Albanit! (FOTO LAJM) E fundit që i bëri bashkë motrat Hoxha ishte koncerti i zhvilluar i Alban Skënderajt. Mbrëmë u mbajt nata e dytë dhe nu
Sa shumë është rritur vajza e Miriam dhe Albanit (FOTO LAJM) Miriam Cani dhe vajza e saj, Ameli janë dy mikesha shumë të mira dhe këtë e tregojnë postimet e një pas njëshme të këngë
Fotoja me fytyrën e plotë të djalit, i ngjan Albanit apo Bietës? Në ditën e tij të lindjes moderatori Alban Dudushi mori surpirzën më pikante nga stafi i “Top Show”. Teksa po prezant
Miriam Cani e tepron, publikon foton e Albanit pa lejen e tij (FOTO LAJM) Në këtë foto at e bijë shfaqen duke fjetur me njëri-tjetrit. Këngëtarja nuk ka mundur t’i rezistojë kësaj foto dhe menjë
Klinti tregon kohën kur ishte fans i Marselës dhe Albanit, sot është koleg i tyre Klinti Çollaku i shkroi dikur Marsela Çibukajt dhe ajo ia ktheu. Përpara se ta fitonte, Klinti Çollaku e shikonte “Th
Çiljeta bën tatuazh emrin e Albanit (FOTO LAJM) Lidhja e Çiljetës me Alban Hoxhës ka kaq kohë që diskutohet kudo në rrjetet sociale dhe media. Ama çifti asnjëherë nu
Alban Ramosaj fejohet sot Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më të preferuar të publikut, sidomos femrat. Një nga fanset e Albanit ishte d