999 rezultate për

albana

"Shefja" në arrrati! Konfirmohet masa e sigurisë për zyrtarët e OSHEE, vodhën 132 mijë euro Ditën e sotme është marrë vendimi për 4 ish-zyrtarët e OSHEE të cilët akuzohen për korrupsion pasiv dhe abuzim me tender
Skandali me tenderat, dalin para GJKKO 3 zyrtarët e OSHEE-së Bëri jo pak bujë afera korruptive në zyrat e OSHEE e zbuluar nga SPAK. Ditën e sotme në GJKKO, ka nisur vlerësimi i m
Larg sharmit të Instagramit, si duket Albana Osmani në jetën e përditshme (FOTO LAJM) Ajo ka qëndruar prej disa kohësh larg televizionit. Edhe pse me një karrierë të gjatë në ekran, Albana Osmani ka zgjedhu
Kaq të emocionuar se keni parë kurrë, Albana Osmani ka gati librin e saj të parë (VIDEO) Albana Osmani ka treguar projektin e saj më të ri për të cilin ka punuar prej kohësh dhe surpriza është se nuk ka lidhje
Enca sapo publikoi këngën e re, por Albana Osmanit i mbetën sytë te bukuroshi në klip (FOTO LAJM) "Ku mete", është kënga që Enca ka publikuar vetëm disa minuta më parë. Si gjithmonë kënëgtarja është kuruar deri në d
Albana Fiço fjalë të ndjera për humbjen e babait të saj: Covid-19 kërkon të ndahemi këtu Drejtoresha e ISHP Albana Fiço, vajza e albanologut të njohur Agron Fiço ka bërë një postim prekës, ku i ka dhënë lamtu
Një tjetër moderatore sulmon Alesia Bamin: Është aty vetëm për marketing (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit “Ora Sport”
"Kam punuar në një klub nate në Ibiza", moderatorja sportive shqiptare flet për jetën private: Konsumova edhe hashash Moderatorja e sportit, Albana Bejko ka folur për jetën e saj private dhe profesionale, ku ka rrëfyer gjëra që nuk i kish
Moderatorja shqiptaje e thotë troç: Kam konsumuar kek me hashash, doja të ndahesha nga i dashuri Moderatorja e njohur e sportit në RTV Ora, Albana Bejko ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.
''Mos e prek'': Policia tenton të marrë Albana Vokshin, ndërhyn Enkel Demi (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi është tentuar që të shoqërohet nga Policia e Tiranës, e cila ka rrethuar zonën e Te
Sërish pjesë e ekranit, në cilin televizion do ta shohim së shpejti Albana Osmanin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Albana Osmani pritet të kthehet në ekran shumë shpejt. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ajo me an
E bënë rrugë, pas Pellumb Piperos, "pre" e mesazhe false bie edhe drejtoresha e ISHP (FOTO LAJM) Pas "lojës" që disa persona ende të paidentifikuar bënë në emër të mjekut i cili është më në qendër të vëmendjes në këtë
"Zonja torollake", Albana Osmani kapet keq me komentuesen pas videos në parukieri (FOTO LAJM) Si gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale dhe komplekset që ka vendosur ti le mënjanë, Albana Osmani ka publikuar një
"Na morën mësysh", Orinda Huta përfundon në polici në Abu Dhabi (VIDEO) Orinda Huta ka udhëtuar disa kohë më parë për në Abu Dhabi së bashku me autoren e programit "Check in", Albana Nanaj.
Albana Osmani bën një bilanc të vitit: Ik e mos u kthe më! (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit ka lënë gjurmë tek çdokush, por me kalimin e ditëve të gjithë po përpiqen ta lënë pas atë moment t
Plas sherri mes dy politikaneve, shpërthen banori: Ju jeni lav*re! Ka degjeneruar në debate e ofendime situata tek godina 15 në Qytetin Studenti, ku ju kërkohet banorëve të braktisin godi
"Provokuese dhe poshtëruese", serbët i bëjnë namin këngëtares shqiptare për videoklipin (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Albana Azizi me videoklipin e saj të fundit ka shkaktuar debat për shkak të skenave të xhiruara në
4 vite pas prishjes së shoqërisë, Albana i dërgon mesazh publikisht Enedës (FOTO LAJM) Disa vite më parë, moderatorja Albana Osmani dhe këngëtarja Eneda Tarifa ishin mikesha shumë të mira. Vazhdimisht në
Albana Osmani tregon pse refuzoi propozimin për martesë nga dibrani Për herë të parë, Albana Osmani ka treguar pse nuk pranoi propozimin e veçantë për martesë që mori nga një person që nuk
Albana Osmani për dibranin që e propozoi: Media e shfrytëzoj, unë e takova (FOTO LAJM) Në vitin 2015 Albana Osmani mori një propozim të veçantë për martesë, nga një person që ajo nuk e njihtë më parë. Ai