999 rezultate për

alban

Dita e 6 e vaksinimit, Manastirliu tregon detajet Në ditën e 6 nga nisja e vaksinimit kundër Covid-19 në Shqipëri, dozat e para të vaksinës Pfizer po i marrin mjekët dhe
Në ditëlindjen e parë, Albani dhe Miriami nuk mund t'i bënin një dhuratë më speciale të birit (VIDEO) Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin. Nuk kishte s
Ju kanë munguar baladat e tij? Alban Skënderaj publikon një copëz nga kënga e re (VIDEO) Që Alban Skënderaj është një nga të paktët artistë me “A” të madhe në vendin tonë, kjo është pak por e sigurtë. Përgjatë
E sikletosur, Miriami tregon si ndodhi puthja e parë me Albanin (FOTO LAJM) Miriami dhe Albani kanë bashkë 13 vite dhe janë një nga çiftet më jetëgjatë të showbizit. Çifti janë prindër të dy fëmij
"Do vaksinohemi në stadiumin Air Albania", Rama sqaron zgjedhjen e pazakontë Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se vaksinimet kundër COVID-19 do të bëhen në stadiumin “Air Albania”. Projekti sipas
Videoklip me skena intime, pse vajza e biznesmenit fshiu këngën me Alban Ramosaj? (FOTO LAJM) Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar Kleoniki Delijorgji, e cila i ka munguar prej disa kohësh Shqipërisë.
Së shpejti do të jenë gjashtë, Bieta dhe Alban Dudushi në rrëfim si asnjëherë (FOTO LAJM) Alban Dudushi dhe Bieta Sulo janë një nga çiftet më të dashura të showbizit shqiptar, por daljet publike i kanë shumë të
U largua pas puthjes së motrës me Saimirin, flet Albana: Më hoqët qafe (FOTO LAJM) Këtë të hënë, njëra nga binjaket e "Love Story", Albana u largua nga programi pas takimit të motrës së saj, Silvanës me
Saimiri puthi në buzë njërën prej binjakeve, reagimi i papritur i së motrës (FOTO LAJM) Saimiri dhe njëra nga binjaket, Silvana u takuan në vilën e 33-vjeçarit. Ndryshe nga takimet e para, kësaj here nuk mung
Për herë të parë si çift në ekran, Bieta dhe Albani rrëfejnë gjithçka për dashurinë e tyre (FOTO LAJM) Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie. Çifti i njohur i ekranit kanë sjellë në
"Kroit apo Joelle?", Bieta Sulo flet si asnjëherë për vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit, të cilën më shumë se nga i ati e kemi njo
Finalja e Conference League në "Air Albania", shpërthen zëvendësministri grek Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s ka vendosur një ditë më parë që finalja e Conference League të zhvillohet në Tiranë, në “Air
Fansat po e presin me padurim! Zbulohen pamjet dhe titulli nga kënga e Arilenës dhe Albanit (FOTO LAJM) Ata u njohën rreth 7 vite më parë në “X Factor Albania 2”, ku Alban Skënderaj ishte pjesë e jurisë dhe Arilena Ara konku
Një finale europiane do të vijë në Shqipëri, kompeticioni më i ri i UEFA-s e nis nga Air Albania Një lajm i mirë vjen për të gjithë shqiptarët. Shqipëria do të hapë dyert për të pritur një finale europiane. “T
"Pamela" e PD-së, Albana Vokshi shfaqet me pamje të re Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, u shfaq sot në një konferencë për shtyp për të akuzuar ministren e m
Konfirmon bashkëjetesën me Çiljetën, Alban Hoxha rrëfen zgjimet e ëmbla (FOTO LAJM) Portieri i kombëtares, Alban Hoxha ka zgjedhur formën më të ëmbël për të konfirmuar bashkëjetesën me këngëtaren, Çiljeta
Arilena Ara dhe Alban Skënderaj së shpejti me një bashkëpunim (FOTO LAJM) Qetësia para stuhisë! Kështu mund ta cilësojmë këtë periudhë për Arilenën dhe Albanin që kanë qëndruar pak në heshtje kë
Motrat binjake "luftojnë" për një djalë: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të (FOTO LAJM) 18 vajza konkurrojnë për dashurinë e Saimirit në “Love Story” dhe mes tyre edhe dy motra binjake. Albana dhe Silvana Xha
"Një burrë për Albanën", moderatorja e njohur pranon lidhjen Albana Osmani ishte e ftuar sot në rubrikën ‘N’Fermë” dhe rrëfeu shumë detaje që nuk i kemi ditur rreth jetës së saj pri
"Vështirë të mos impresionohesh, stadium mahnitës", "Air Albania" bën jehonë në median e huaj Niveli i futbollit shqiptar është rritur ndjeshëm vitet e fundit dhe një stadium si “Air Albania” është tërësisht i meri