999 rezultate për

alan

Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja Të mund t’i kushtoni kohë punës, ta shijoni jetën dhe të flini aq sa të dëshironi, është një sfidë për shumicën e njerëz
Polemikat në Itali për 2 penalltitë e Juventusit, shikoni moviolën për ndeshjen me Atalantën Juventusi barazoi me Atalantën 2-2 në shtëpi ditën e djeshme në një ndeshje që ka ngjallur polemika të shumta në Itali.p
Statistika e pabesueshme e Atalantës ndaj Juventusit, nuk e la të prek topin për 8 minuta (VIDEO) Juventus dhe Atalanta dje luajtën baras në ndeshjen në kuadër të Serie A-së, me rezultat 2:2. Atalante ishte dyherë n
I siguroi Juventusit një pikë, Sarri: Ronaldo është kampion me këmbë dhe me kokë Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, shënoi mbrëmë dy herë nga penalltia, për të neutralizuar skuadrën e Atalanta. Dy go
Haaland nxirret me dhunë nga klubi i natës në Norvegji (VIDEO) Ylli i Borussia Dortmund, Erling Haaland, po kalon pushimet e tij në vendlindje, në Norvegji. Këtë kohë, lojtari po s
Dy penalltitë e Ronaldos i japin një pikë Juventusit ndaj Atalantës (VIDEO) Ndeshja mes Juventusit dhe Atalantas ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2. Të parët që kaluan në epërsi ishin m
"Tronditet" Juventusi, Atalanta kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Kur të gjithë po prisnin golin e dytë të Juventusit, i cili iu afruan shumë me Ronaldon, janë miqtë ato që e dërgojnë to
Përsëri Ronaldo, Juventusi barazon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin e Atalantës, e dyta ka nisur më mirë për Juventusin. "Zonja e Vjetër"
Super Atalanta, kalon në epërsi ndaj Juventusit (VIDEO) Atalanta ka zhbllokuar rezultatin ndaj Juventusit në shtëpinë e këtyre të fundit. Është qendërsulmuesi Zabata ai që e
Juventus - Atalanta, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" kërkon të thellojë diferencën me vendin e dytë Kryendeshja e javës në Serie A luhet në Torino, ku skuadra e Juventus pret Atalantan. Para kësaj ndeshje nuk mund të
Barcelona-Espanyol, formacionet zyrtare të derbit katalanas Barcelona do të luajë ndaj Espanyolit në në orën 22:00. Vendasit do të kërkojnë fitore për të vazhduar luftën për tit
COVID-19, besimi në ekonomi nga bizneset dhe konsumatorët bie në nivele minimale historike Goditja që i ka dhënë ekonomisë Covid-19 ka bërë që treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) gjatë tremujorit të dytë të shën
Lautaro mbetet te Interi, Barcelona nuk e paguan klauzolën Barcelona nuk është gati të paguajnë klauzolën e yllit argjentinas të Inter, Lautaro Martinez. Tash e disa kohë, Laut
Stresi në krahët e "Miss-it", kush është bjondia që zëvëndësoi Kejsin (FOTO LAJM) Stresi duket se është ndarë përfundimisht nga Kejsi. Reperi i njohur është fotografuar në krahët e bukuroshes Atalant
Barcelona - Atletico Madrid, formacionet e mundshme: Katalanasit kanë detyrim fitoren (FOTO LAJM) Sot në orën 22:00 Barcelona do të presë në "Camp Nou" skuadrën e Atleticos në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në L
Barcelona zyrtarizon Pjanic, boshnjaku premton se do të japë maksimumin me katalanasit (VIDEO) Barcelona ka publikuar një video duke zyrtarizuar blerjen më të re të klubit, Miralem Pjanic. Mesfushori boshnjak nën
Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona, katalanasit po shkojnë drejt dështimit Katër vite pasi Barcelona kishte arritur të ndërtonte strategjinë me talentët, futbollin fantastik dhe filozofinë e thën
Celta Vigo-Barcelona, formacionet zyrtare: Finalja e rradhës për "katalanasit" (FOTO LAJM) Barcelona do të kërkojë fitoren përballë Celta Vigos në ‘Estadio de Balaídos’, në ndeshjen që fillon nga ora 17:0. Ka
Super kombinim me CR7, Dybala realizon supergol (VIDEO) Menjëherë pas fillimit të pjesës së dyrtë Juve ka gjetur golin me Dybalan pas një superkombinimi me CR7 argjentinasi me
Po mahnit botën, Haland çudit me deklaratën mbi të ardhmen e tij Talenti norvegjez Erling Haland ka zbuluar se ai nuk do largohet nga Borusia Dortmund në merkaton e verës. Sulmuesi