999 rezultate për

alaj

Shenjat paralajmëruese të kancerit të qafës së mitrës që nuk duhet t’i injoroni Kanceri i qafës së mitrës vjen si pasojë e rritjes anormale të qeliza, të cilat kanë aftësinë të pushtojnë apo të përhap
"Ofroni 90 milionë euro dhe ndeshja fillon", Babai i Khabibit paralajmëron ripërballjen me McGregorin Babai i Khabib Nurmagomedov kërkon 90 milionë euro për të nënshkruar marrëveshjen e rimeçit me Conor McGregorit. 31-v
Opozita paralajmëron nisjen e protestave kombëtare Nisja e sesionit të ri Parlamentar për Partinë Demokratike nuk ka asnjë pritshmëri për aq kohë sa institucioni cilësohet
Hajdari paralajmëron PS-PD: Kujdes! S’do të lejojmë një pazar të radhës Gjatë seancës plenare Rudina Hajdari paralajmëroi PS dhe PD se nuk do të lejojë një pazar mes tyre për reformën zgjedhor
Dalin pamjet, Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re (VIDEO) Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy po shijojnë prej më shumë se një viti marrëdhënien e tyre të dashurisë, mirëpo vetëm
Haradinaj paralajmëron Ramën: Ka edhe më shumë, nuk i kam thënë sepse kam kursyer kombin Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj e nisi duke komentuar padinë ndaj tij. ‘Kjo është më larg nga sa k
As shi e as dëborë, moti paralajmëron acar në ditët që do të vijnë Jemi në pikun e dimrit, dhe moti po tregon qëndrueshmëri. Sipas meteorologëve, situata do të vazhdojë e kthjellët deri p
Vetëvendosja paralajmëron zgjedhje të reja, çfarë thotë LDK Deputetja e Vetëvendosjes Arbërie Nagavci paralajmëroi të premten se në Kosovë mund të ketë zgjedhje të reja. Nagavci th
Paralajmërimi i fortë i Murrizit: Opozita Parlamentare 0 vota reformës zgjedhore! I ftuar në Top Channel, në studion e emisionit “Top Talk”, ishte deputeti Muslim Murrizi. Gjatë fjalës së tij ai u shpre
Sot e denoncoi PD, si akuzohej dikur për 21 janarin kryebashkiaku i Matit Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë një denoncim për kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj. Sipas PD, Malaj është
Rasti "Monstra", paralajmërohet për 50 dëshmitarë të rinj Procesi gjyqësor për lëndën “Monstra” vazhdon më 3 shkurt. Në seancën e sotme për vrasjen e pesëfishtë afër liqenit të S
OKB bën paralajmërimin e frikshëm: Shqipëria do të mbetet me 512 mijë banorë Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB), në projeksionet e saj për popullsinë shqiptare ka rishikuar në ulje me 30-40% p
Ndreu i përgjigjet paralajmërimit të PD për hetim: Liliputa me trutë në prapanicë Dy ditë më parë Gazmend Bardhi paralajmëroi se po mbledh prova dhe heton për tre kryebashkiakë, që sipas tyre kanë të sh
Ministria e Financave paralajmëron kolaps buxhetor nëse nuk formohet qeveria Ministria e Financave ka paralajmëruar se në rast të mos miratimit të ligjit të ri për buxhetin nga qeveria e re dhe kuv
"Do vemë me shpatulla pas muri cdo anëtar të KÇK", paralajmërimi i fortë i Ramës Në ceremoninë e 107-vjetorit të Policisë së Shtetit, kryeministri Edi Rama teksa vlerësoi punën e uniformave blu, u ndal
"Strukturë gjahtarësh", Lleshaj paralajmëron "kokat" e krimit Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka publikuar dy prioritetet kryesore të kësaj ministrie gjatë 2020 duke theksuar se
"Ruajeni nusen nga vëllai im", vrasja e Enkeledës ishte paralajmëruar? Enkeleda Çapoku u vra mëngjesin e djeshëm nga kunati i saj Eredet Çapoku në shtëpinë ku jetonte me nënën pasi e përndiqt
Denoncimi: Veliaj i jep pa garë tender 3.4 mln euro kompanisë së Agron Malajt? "Erion Veliaj i ka dhënë një tender prej 3.4 mln eurosh pa garë dhe rregulla kompanisë në pronësi të kryebashkiakut të B
Paralajmërimi rus: Konflikti SHBA-Iran mund të sjellë luftën bërthamore Deputeti rus Vladimir Dzhbarov ka paralajmëruar se një konflikt mes SHBA dhe Iranit mund të çojë në një luftë bërthamore
"Po më bëni armik me zor": Malaj publikon kërcënimet e Veliajt ndaj Agon Channel Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka publikuar në rrjetin social Facebook një screenshoot ku sipas tij janë SMS që k