999 rezultate për

alaba

Arsyeja qesharake pse Liverpool nuk e transferoi Alaban Liverpooli ishte një ndër kandidatët e interesuar për yllin e Bayern Munichut, David Alaba. Austriaku është i lidhur
Reali nis negociatat me Bayernin për Alaban Afati i janarit është hapur këtë muaj, por është interesante sepse jep sinjale se cilët lojtarë do mbesin si agjent të l
Alaba pranë largimit, Bayerni gjen zëvëndësuesin Bayern Munchen pritet t’i ndajë rrugët në këtë muaj me David Alaban. Mbrojtësi austriak nuk ka gjetur gjuhën e përbashkë
Operacioni ishte drej fundit, Reali ndal bisedimet me Alaban për shkak të pagës Real Madridi ka ndalur përkohësisht bisedimet e mbrojtësit të Bayern Munichut, David Alaba. Pagat e lartë të austriak
Prestigjozja spanjolle: Reali arrin akordin me Alaban Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi në mediat spanjolle. Bëhet fjalë për yllin e Bajernit, David Alaba.
Reali shumë pranë transferimit të Alaba, zbulohen detajet e kontratës Real Madrid thuhet se është afër të transferojë mbrojtësin e Bayern Munchen, David Alaba. Real Madrid dëshiron të për
Alaba i shumëkërkuar, por ai synon vetëm një skuadër David Alaba nuk do të rinovojë me Bayern Munich, që ka vendosur ta mbajë mbrojtësin deri në fund të kontratës dhe më pas
Alaba kërkon shumë, Real Madridi tërhiqet nga gara David Alaba ka vendosur të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke mos pranuar rinovimin e kontratës, p
Presidenti i Bayernit del hapur: Alaba i lirë të negociojë me skuadrat e tjera Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge është pyetur lidhur me të ardhmen e mbrojtësit David Alaba, për të c
Shpërthen Ngjela: Si mund të lejohen 100 alabakë të Saliut të plaçkitin Tiranën? Ç'po bën Washingtoni? Avokati i ditur Ngjela, zëdhënësi i Departamentit të Shtetit dhe i FBI-së bashkë, i cili në 21 janar bënte thirrje që të
Spartak Ngjela: Protestuesit janë halabakë, se Policia të thyen brinjtë po të dojë Avoakti i njohur Spartak Ngjela ka “shpërthyer” në akuza ndaj televizionit News24, teksa ishte i ftuar përmes një lidhje
David Alaba akoma edhe më pranë Real Madridit David Alaba është pranë kalimit në Real Madrid. Mbrojtësi i Bayern Munchenit s’po e gjen gjuhën e përbashkët me skuadrën
Alaba rikthehet në radarin e gjigandit të La Liga-s Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka vënë kontaktet e para me mbrojtësin e Bayern Munich, David Alaba. Lajmi bë
Konkurencë e madhe për Alaban, Juventusi duhet të shpejtojë David Alaba i cili ka vendosur të mos rinovojë kontratën në skadencë me Bayernin verën e ardhshme, është objektivi i mad
Juventusi parakalon Realin në garën për yllin e Bayernit Juventusi është duke prirë në garë me Real Madridin për shërbimet e mbrojtësit të Bayern Munichut, David Alaba. Sipas
Larg Bayern Munchen, Alaba drejt gjigandit të Premier League Alaba është i hapur për tu transferuar në Premierligë gjatë janarit, konkretisht te Liverpooli. Jurgen Klopp nuk arri
Gjigandët Evropianë në garë për David Alaban David Alaba mund të largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit. Reprezentuesi austriak që ka kontratë me Bayernin
Bayerni konfirmon largimin e Alabas, Interi dhe Juventusi duan austriakun Hasan Salihamidzic zbulon se objektivi i Interit dhe Juventusit, David Alaba mund të largohet nga Bayern Munich pasi klu
Presidenti i Bayernit vendos në lëvizje klubet evropiane: Nuk rinovojmë me Alaba Presidenti i Bayern Munich-ut, Herbert Hainer ka befasuar të gjithë duke konfirmuar se nuk do këtë rinovim të kontratës
Bayern - Alaba, negociatat dështojnë sërish Lojtari i Kombëtares austriake David Alaba dhe Bayern Munich përsëri nuk arritën të gjejnë një marrëveshje për të vazhdu