999 rezultate për

akuzat

11 veteranë të UÇK-së sot dalin para gjykatës, akuzat Njëmbëdhjetë veteranë dhe invalidë të UÇK-së do të paraqiten sot para Gjykatës Themelore në Prishtinë. Ata akuzohen për
U lirua nga akuzat, Trump pritet si hero nga përkrahësit Edhe pse ka humbur tshmë zyrtarisht, Donald Trump vazhdon të shkaktojë debate në jetën politike në SHBA. Ditën e sotm
Familjarët e Enkeledës nuk pranojnë akuzat: Ka punuar me ndershmëri! Familjarët e gjyqtares Enkeleda Hoxha këmbëngulin për pafajësinë ë e kësaj të fundit. Vetë babai i të pandehurës, në
Akuzat për tradhti po "pushtojnë" rrjetin, ç'po ndodh mes J.Lo dhe Alex Rodriguez? (FOTO LAJM) Partneri i Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, po përflitet së fundmi për tradhti ndaj partneres së tij me Madison LeCroy, p
Akuzat për shitblerjen e votave, shtyhet sërish seanca për dosjen 184 Është shtyrë sërish seanca për dosjen “184” të Dibrës. Shkak për shtyrjen e seancës është bërë një kërkesë e Partisë Dem
Ambasada ruse në Shqipëri: Akuzat ndaj ambasadorit, të pabaza Ambasada ruse në Shqipëri ka bërë një postim në faqen zyrtare Facebook ku shkruan se nuk kanë marrë asnjë ankesë për dip
Shpallja "non grata" e diplomatin, reagon ambasada ruse: Akuza të pabaza! "Ne i konsiderojmë të pabazuara të gjitha akuzat ndaj diplomatit rus të përmendura në këto dokumente..." Qeveria shqi
"Nuk ju fus në sherr me BE-në", Rama kujton akuzat e opozitës për Sorecën Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur pyetjes së gazetarëve në lidhje me deklaratën e tij kundrejt vendeve të BE-së.
Berisha: Një skandal i ri diplomatik, ambasada e Francës hodhi poshtë akuzat Ish-kryeministri Sali Berisha e quan skandal të ri diplomatik notën e protestës, që ambasada franceze i ka dërguar mini
Nuk kanë fund akuzat pë City-n, shkel rregullat e Premierligës Manchester City akuzohet se ka shkelur rregullat e Premier Leagues, duke paguar babanë e talentit brazilian Gabriel Fern
Akuzat për marrëdhënien me Andin? Përgjigjet Melisa Disa puntata më parë, Fatjoni e akuzoi Melisën se kryente marrëdhënie seksuale me një djalë, pa cilësuar nëse personi në
Demokratët, gati me akuzat për shkarkimin e Trumpit Dhoma e Përfaqësuesve e kontrolluar nga demokratët po shpejton procesin për fillimin e procedurës së shkarkimit të presi
Akuzat e rënda se pagoi në këmbim të marrëdhënieve se*suale, Haxhi Avdyli paralajmëron padi Ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka paralajmëruar padi pas akuzave të rënda ndaj tij se ka p
Akuzat për bllokimin e projektit infrastrukturor në Vlorë, Meta: Rama gënjeu! Presidenti i Republikës Ilir Meta përmes një konference për media i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Rama se ai
"Kam marrë vesh shumë gjëra këtë javë!", Silvana vijon akuzat pas largimit nga emisioni (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të h
Akuzat e Metës për detin, Rama i përgjigjet: Kërkon shesh për përshesh! Kryeministri Rama i është përgjigjur akuzave të Presidentit Meta në lidhje me cështjen e detit dhe zgjerimin e Greqisë m
Konfirmohen aktakuzat ndaj Nasim Haradinajt dhe Hysni Gucatit Janë konfirmuar aktakuzat nga Gjykata Speciale ndaj kryetarit të OVL-UÇK-së, Hysni Gucati dhe nënkryetarit Nasim Haradin
20-vjeçari i arrestuar i sëmurë në komisariat, policia rreshton akuzat Mbrëmjen e sotme, në rrjet qarkulloi lajmi se një protestues i arrestuar nga Policia, ishte në gjendje të rëndë shëndetë
Zbulohen emrat e Komisionit Hetimor për raportin e Dick Marty-t Ulsi Manja, Alket Hyseni, Klotilda Bushka, Adnor Shameti dhe Ermonela Felaj janë pjesëtarët e Komisionit Hetimor që do t
Murrizi ngre akuzat: Me paratë e rindërtimit do ishin bërë me shtëpi 14 mijë familje Deputeti Myslim Murrizi ka hedhur akuza lidhur me procecin e rindërtimit, ku qeveria sipas tij i ka vërë lekët ”rush edh