999 rezultate për

aktorja

Në pritje të ëmbël, aktorja e njohur turke do të bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur në Turqi Ceyda Ates do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e zbuluan mediat turke e më
Bëhet nënë, aktorja e famshme poston foton nudo disa minuta pas lindjes (FOTO LAJM) Ish-ylli i ‘TOWIE’ postoi një foto mahnitëse nudo bardhë e zi të vetes, e cila duke mbajtur foshnjën e vogël që kishte v
Një mami si Arjola, aktorja i organizon të bijës super festën e ditëlindjes (FOTO LAJM) Helga, e bija e aktores së njohur, Arjola Demirit ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ajo ka mbushur 13-vjeç dhe në di
"Feride" bën ndryshimin e papritur në pamje, aktoren nuk po e njohim më (FOTO LAJM) Aktorja turke Ipek Karapinar është bërë e njohur me rolin e saj “Feride” në serialin shumë të ndjekur “Lule të vetmuara”
U nda me modelen, aktorja lidhet me reperin Pas ndarjes me modelen e njohur Cara Delevingne, aktorja Ashley Benson u pa shumë shpejt nën shoqërinë e reperit G-Eazy,
Arjola ti je? Aktorja ekspozon gjoksin dhe duket tjetër njeri (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare Arjola Demiri njihet për format e saj bombastike dhe për fotot provokuese të postuara herë pas here në
Pamela Anderson gati të martohet për herë të 6-të: Edhe një herë tjetër, të lutem o Zot (FOTO LAJM) “Edhe një herë tjetër, të lutem o Zot. Edhe një herë të vetme”- kanë qenë këto fjalët e Pamela Anderson në një intervist
Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari ndan me ndjekësit çdo detaj (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari para pak ditësh konfirmoi që është në pritje të ëmbël dhe që nga ai moment nuk po i kursen fotot. A
Baba për herë të dytë? Foto e bashkëshortes së "Osman" ngjall dyshimet (FOTO LAJM) Aktori turk Burak Ozçivit të cilin e shohim në TV Klan në serialin e suksesshëm “Osmani”, në jetën reale ka një familje
Aktorja shqiptare: Komshia ma ka merak burrin më shumë se mami im E ftuar në Pop Culture ka qenë Ina Gjonci e cila ka diskutuar për programin e saj më të ri “Stand Up ëith Ina”, dhe ësht
Rrëfehet aktorja e serialeve turke: Nuk mund të bëj fëmijë (FOTO LAJM) Aktorja Larissa Gacemer ka bërë një rrëfim të sinqertë duke i kthyer përgjigje të gjithë fansave që i shkruajnë vazhdimi
Aktorja e njohur rrëfen pengun e jetës: Pendohem shumë që nuk bëra fëmijë Aktorja e dashur për publikun Marjana Kondi gjatë një interviste televizive ka treguar pengun e jetës. Kondi shprehet se
Nuri i shtatzanisë, Olta publikon foton e parë pas lajmit dhe duket kaq bukur (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe shqiptare, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël dhe po pret plot emocion të bëhet nënë. Lajmin e konf
Aktorja e njohur e thotë troç: "Ertugruli" është fiksimi im (FOTO LAJM) Aktori Engin Altan Duzyatan pati shumë sukses me rolin e tij në serialin “Ertugrul” dhe fansat ende kërkojnë rikthimin e
47 vjeç dhe në super formë, aktorja e njohur zbulon sekretin (FOTO LAJM) Edhe pse është 47 vjec, Sofia Vergara ruan një formë fizike për tu pasur zili dhe nuk e ka problem ti ndajë sekretete e
Ndryshimi drastik i "Hyrremit", fansat nuk njohin më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli ka marrë shumë famë në vendin tonë me rolin e saj në serialin historik “Sulltani i madhërishëm”. K
4600 euro një çantë, shpenzimet "marramendëse" të aktores shqiptare për veshjet (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
Aktorja rrëfen ndërhyrjen e policisë: Ishte si aksion terrorist, ishim në taracën e Teatrit kur nisi shembja Aktorja Juli Emiri, tregon momentin kur efektivë të policisë ndërhynë në Teatër për të nxjerrë prej godinës artistët.
U futën emrin në listën për shembjen e teatrit, Ema Andrea dhe Kozeta Kurti: S'kemi firmosur asgjë! Peticioni i ri i artistëve që kërkojnë Teatër të ri, te godina aktuale, të publikuar në mënyrë të beftë dje në media, du
E mbani mend Menekshen? Si duket sot aktorja nënë e një djali (FOTO LAJM) Kanë kaluar shumë vite që kur telenovela turke “Menekshe dhe Halil” u transmetuar në TV Klan, por me siguri nuk e keni h