999 rezultate për

aktivistja

E paditi Rama, reagon aktivistja: Nuk kam aq shumë lekë Pas padisë së kryeministrit Rama, ka reaguar aktivistja Sevim Arbana duke e konsideruar të shëmtuar dhe revoltues veprim
Aktivistja serbe: T’i ndërtohet përmendorja Dikoviqit te varrezat masive të shqiptarëve Varreza masive me trupat e civilëve shqiptarë të vrarë nga ushtria serbe është “përmendorja” për të bëmat e gjeneralit s
Aktivistja serbe rrëfen si serbët vranë avokatin shqiptar me djemtë e tij Aktivistja më e njohur serbe për të drejtat e njeriut, Natasha Kandic, themeluese e Fondit për të Drejtën Humanitare, fl
Aktivistja bën deklaratën e fortë: Rama pickoi një deputete sa i dolën lot Aktivistja e shoqërisë civile, Sevim Arbana ka deklaruar se ka parë “Live”, Edi Ramën duke dhunuar një grua. Ajo tha
Aktivistja e njohur në gjendje të rëndë: Po ndjej fundit, s'kam lekë për ilaçe Aktivistja Ajtanga Lubonja përmes një postimi në rrjetet sociale njofton se ndodhet në një gjendje të rënduar shëndetëso
Flet aktivistja e VV-së: Këta janë 5 ngacmues seksual, ja mesazhi për Albin Kurtin (FOTO) Kordinarja e Qendrave të VV-së, Teuta Rrusta gjatë ditës së sotme ka dhënë përgjigje edhe kontratat edhe për ngacmimet
Shpërthen aktivistja: Femrat me buzët si viç do t’i zhduk Çdo ditë e më shumë "VIP-et" në Shqipëri po ngjajnë më shumë njëra tjetrës e kjo për shkak të ndërhyrjeve të panumërtë n
Tha se gratë duhen rrahur ndonjëherë, aktivistja me tërbim ndaj shkrimtares: Kap hollo byrekun ti mos fol k**lliqe Ka ngjallur jo pak debat një shkrim i Gerina Mullajt në lidhje me gratë dhe faktin sipas saj se ato duhen rrahur ndonjëh
Aktivistja e VMRO "kërcënon" me pushkë (FOTO LAJM) Një aktiviste e VMRO-DPMNE-së, njëherësh edhe nëpunëse e Ministrisë së Jashtme, ka publikuar disa foto në profilin e saj
Ekspertët: Kërcënimet e Gruevskit duhet të dënohen Ekspertët vlerësojnë se kërcënimet e kreut të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski paraqesin vepra penale. Aktivistja për të
Aktivistja topless ndërpret konferencën e Le Pen në Francë (VIDEO) Konferenca për shtyp e kandidates për presidente e Francës Marinë Le Pen në Paris ka nisur me një incident. Një prote
Shoqërohet në polici studentja që “ngjyrosi” ministren Nikolla (VIDEO) Mirela Ruko është aktivistja e “Lëvizjes për Universitetin” e cila ditën e sotme në Samitin e Studentëve të organizuar n
Aktivistja e majtë përplaset me Ramën: Po përdor pikturat për politikë (VIDEO) Kryeministri Rama gjendet në Nju Jork ku ka hapur një ekspozitë më pikturat e tij për artëdashësit dhe përkrahësit e ti
Aktivistja Indiane i jep fund grevës mbas 16 viteve Aktivistja indiane, Irom Sharmula Chanu, e ka ndërprerë grevën e urisë pas 16 viteve kundër një ligji në vend. Chanu,
Aktivistja serbe paditet se përkujtoi Srebrenicën Kur ajo filloi të shkruante postimet në Facebook duke u bërë thirrje njerëzve t’i bashkoheshin një përkujtimoreje të imp
Aktivistja e LSDM-së nxiti të miturin të gjuajë me molotov Komunën (FOTO LAJM) Vandalizmi ndaj komunës së Tetovës nuk i shërbeu fare protestuesve ditën e djeshme, aq më shumë sulmi me molotov ndaj in
Studentja e liruar: S’keni parë gjë akoma! (VIDEO) Një nga aktivistet e arrestuara, ka folur pasi është liruar nga policia. Ajo ka bërë ironi me fjalët e Ramës. Përm
Dhunohet aktivistja e PD në Durrës Mëngjesin e sotëm është dhunuar në qytetin e Durrësit një aktiviste e PD. Persona të paidentifikuar kanë dhunuar rreth o
SHBA nderoi 10 gra ku ishte edhe aktivistja nga Ukraina Departamenti Amerikan të Shtetit ka nderuar 10 gra me çmimin “Guximi i Grave Ndërkombëtare”. Në mesin e 10 femrave që ja
Greqia kërkon të zhdukë gjuhën maqedonase Gjuha maqedonase nuk flitet më nga brezat e rinj të maqedonasve në Greqi. Këtë mendim ka aktivistja për të drejtat e maq