999 rezultate për

aktet

Manastirliu tjetër apel qytetarëve: Kufizo kontaktet Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë sërish thirrje qytetarëve, si pasojë e shtimit të ndjeshëm të rastev
Basha nuk i ndahet Ramës: Tu deshën dy ditë për të manipuluar faktet "Dy ditë përpjekje për të manipuluar faktet dhe për të fshehur të vërtetën që pamë të gjithë. E ka kot sepse askush nuk
Mourinho: Bale bëri një ndryshim të madh në Real Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka vlerësuar Gareth Bale para ndeshjes së xhiros së dytë në Ligën e Evropës, me s
Asnjë gjurmë, bllokohen në galeri tre minatorë Një inxhinier miniere dhe dy minatorë kanë humbur kontaktet me familjarët pasditen e sotme. Sipas policisë, “rreth or
Mozzik në Gjermani, të gjitha faktet që thonë se po bashkohet me Loredanën (FOTO LAJM) Të gjithë janë gjithë sy e veshë sot, në ditëlindjen e Mozzik, nëse Loredana do të bëjë ndonjë urim për reperin apo jo.
Si në filma: Çifti shqiptar që u njohën në fëmijëri, gjejnë njëri-tjetrin pas 13 vitesh Marigonë Berisha, ishte vetëm 5 vjeçare kur njohu bashkëshortin e saj. Ajo jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
U kapën në hotel gjatë arrestimit, Hermes Nikaj humb kontaktet me bosin nga Mamurrasi Që Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës, intrigon kureshtjen e shqiptarëve, kjo është vërtetuar me vitet e tij në ek
Raste të reja me koronavirus te gjigandët e La Ligas Valencia ka zbuluar se një lojtar i tyre ka rezultuar pozitiv me koronavirus pas testeve të bëra para fillimit të stërvi
Meta thirrje qeverisë: Bëni falas tamponet e COVID-19 Presidenti Ilir Meta ka reaguar mbi situatën në Kakavijë duke thënë se shqiptarët nuk mund të trajtohen si njerëz pa atd
Conte mohon kategorikisht kontaktet me Juventusin, paralajmëron padi për shpifje ntonio Conte është njeriu në qendër të vëmendjes në Serie A gjatë këtyre ditëve. Trajneri i Inter raportohet të ketë
Shkëputi kontaktet me Presidentin Thaçi? Reagon Ambasada Britanike Ambasada e Britanisë së Madhe ka mohuar raportimin e sotëm në të cilin thuhej se misionet të huaja në Kosovë, përfshirë
9 hilet më të thjeshta për të kufizuar vaktet dhe për të zhdukur urinë Dieta mund të jetë shumë e vështirë dhe kërkon shumë kohë dhe me siguri ju lë ndjenjën e urisë shumë shpesh. Mësoni 9 ng
Preket nga koronavirusi efektivi i RENEA-s Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë konfirmoi 52 raste të reja me koronavirus, teksa një prej tyre mësohet të jetë nj
Rama nxjerr videon e Bashës: Të qash e të mos qeshësh dot (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin e tij social facebook një video ku i është përgjigjur kreut të PD-së Lulzim
Koronavirusi në Kosovë: 1.147 të infektuar, 30 viktima dhe 874 të shëruar Që nga shpërthimi i koronavirusit në Kosovë më 13 mars deri më 4 qershor janë evidentuar 1.147 raste me këtë virus me gj
Liverpool i nis kontaktet për transferimin e Vinicius Liverpool do sulmuesin e Real Madrid, Vinicius Junior, dhe ka nisur kontaktet për transferimin e tij. Liverpool, ash
Aguero largohet nga Manchester City pas 9 vitesh? Real dhe Inter nisin kontaktet Sergio Aguero karrierën mund ta vazhdojë te Real Madrid ose Inter. Ka spekulime në rritje se 31 vjeçari do të largohe
Kryemadhi flet për paktet e Ramës me Metën e Bashën: Edhe rojen ja kapi Lulit Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në emisionin “Java” në RTSH, tha sot se askush nuk do më të bëjë pakt me kryeministrin
Shpërthen tifozi i CR7 dhe nxierr faktet: Messi i fitoi pa meritë tre Topa të Artë Një tifoz i Cristiano Ronaldos ka tentuar ta dëshmojë se idhulli i tij është lojtar më i mirë sesa rivali Lionel Messi,
Juventus-Zidane, rikthehen kontaktet Juventusi nuk ka hequr dorë nga Zinedin Zidane. Zidane është rikthyer në listën e dëshirave të Juventus, me këta të