999 rezultate për

aksidenti

Aksidentohet fotografi i njohur Endrit Mërtiri (FOTO LAJM) Fotografit i njohur Endrit Mërtiri është aksidentuar ditën e sotme ndërsa ishte duke udhëtuar me makinën e tij. Ka qe
Rrëzohet avioni me 44 pasagjerë në bord, vetëm 14 të mbijetuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në Sudanin e Jugut. Një avion me 44 pasagjerë në bord është rrëzuar. N
"Pjesë e trupit tim", ja çfarë bën Barbana për të mos harruar Ergin katër muaj pas aksidentit (FOTO LAJM) U bënë katër muaj që këngëtari Ergi Dini është ndarë nga jeta pas një aksident tragjik, por sigurisht që ai mbetet thell
Dalin fotot e aksidentit të tmerrshëm të shqiptarit në Zvicër (FOTO LAJM) Një shqiptar 26-vjeçar shkaktoi aksident në tunelin Misox të Zvicrës, duke lënë të vdekur grua 67 vjeçare. Mediat vendas
Shmangu aksidentin, përfundon mbi çati shoferi në Kinë (VIDEO) Pronari i një shtëpie në qytetin Taizhou, në lindje të Kinës, mund të kishte marrë masa të mjaftueshme për të mbrojtur b
Helikopteri rrëzohet në mes të Stambollit, vdesin pesë persona (FOTO LAJM) Një helikopter civil është rrëzuar para pak minutash në Stamboll duke shkaktuar vdekjen e pesë personave. Aksidenti
Aksident pranë tunelit Tiranë-Elbasan (VIDEO) Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përplasur me shkëmbin. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 16
Propozimi heroik për martesë, i ulet në gjunjë të dashurës edhe pas aksidentit (VIDEO) Një propozim për martesë i cilësuar si “heroik” ka bërë xhiron e rrjetit. Një i ri I cili ishte nisur t’i propozonte
Rrëfehet motra e Ergi Dinit: Si më tha gazetarja për aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Këngëtari Ergi Dini, humbi jetën në një aksident tragjik me motor, e sigurisht që për familjen ishte një dhimbje e madhe
Aksidenti në Lushnje, vdes studentja e mjekësisë e plagoset motra e saj Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e djeshme te vendi i quajtur “Bishti i Zhurit” në aksin Kavajë-Lushnje. Burime
TRAGJIKE/ Tre të vdekur në Kosovë pasi makina përplasi kamionin (FOTO LAJM) Tre persona kanë humbur jetën për shkak të një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme në Kosovë. Mësohet se aksidenti
Xhaxhai rrëfen tragjedinë: Bleranda shkoi në Drenas për të marrë patentën Është dërguar në shtëpinë e saj, trupi i pajetë i Bleranda Currit, vajzës së ish-ushtarit të UÇK-së e cila ndërroi jetë
Identifikohen 2 shqiptarët që humbën jetën në aksidentin tragjik në Itali (FOTOT) Dy shqiptarë kanë humbur jetën, ndërsa 3 të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti tragjik të ndodhur mbrëmjen e
Aksidenti në Cërrik, humb jetën 20-vjeçarja Një vajzë 20-vjeccare humbi jetën për shkak të një aksidenti që ndodhi pak minuta më parë në aksin Cërrik-Gostimë në qar
VLORË/ Makina përfundon në kanal, shkak mungesa e sinjalistikës Një automjet ka përfunduar në një kanal në vendin ku po ndërtohet ByPass-i në aksin Levan-Vlorë. Panorama sjell fotot ng
Përplasen trenat në Luksemburg, viktima dhe të plagosur (FOTO & VIDEO) Një tren pasagjeresh dhe një tren mallrash janë përplasur në Luksemburg të martën në mëngjes. Si pasojë e përplasjes,
Aksidenti tragjik, ky është 21-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Itali (FOTO LAJM) Një i ri shqiptar humbi jetën dje në një aksident në Modena të Italisë. Mësohet se 21-vjeçari është Ermir Blushaj dh
Aksidenti tragjik në Itali, ky është mesazhi prekës i shoqes së Xhesikës Miqtë e katër të rinjve që humbën jetën dje në Itali, mes tyre dhe dy shqiptare, nuk e besojnë se shokët dhe shoqet e ty
"Ishte e tmerrshme", ja detajet si ndodhi aksidenti ku vdiqën dy shqiptaret (FOTO LAJM) Një aksident rrugor rezultoi fatal për jetën e katër të rinjve, dy vajza shqiptare dhe dy djem italianë. Sipas media
Aksidenti tragjik në Itali, babai i Xhesikës i mbytur në lot: Edhe unë kam vdekur… Mëngjesin e sotëm një aksident i rëndë ndodhi në Itali ku humbën jetën 4 të rinj ndër to dhe dy vajza me origjinë shqipt
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}