999 rezultate për

aksident

Aksident i rëndë, përplaset për vdekje 53 vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lushnjë. Sipas policisë, rreth orës 09:40, në fshatin Plug, Lush
Aksident i rëndë në Golem, drejtuesi i motorit lihet i shtrirë në rrugë Ditën e sotme ka ndodhur një aksidet i rëndë me pasojë vdekjen në Golem të Durrësit. Një motor është përplasur me një
Pse Volvo hodhi dhjetë makina të reja nga një lartësi prej 30 metrash? Ky është prova më ekstreme e përplasjes e kryer ndonjëherë nga Volvo Cars – dhe është një provë thelbësore. Ekspertët
Makina përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar në Itali Jeta e një 22-vjeçari shqiptar fatkeqësisht u pre në mes si pasojë e një aksidenti që ndodhi në mesditë në Itali. Akside
Po tallej me punëtorët, si u vetëplagos me armë pronari i karburantit Ditën e sotme, pronari i një karburanti u vetëplagos aksidentalisht me armë zjarri pranë biznesit të tij. Irfan Aziz
Aksident me vdekje në Lezhë-Milot, humb jetën këmbësori Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në superstradën Lezhë-Milot. Mësohet se një automjet ka përplasur një
E FRIKSHME/ Aksident në Formula 1, piloti përfshihet nga flakët dhe rrezikon jetën (VIDEO) Një aksident i frikshëm ka ndodhur në çmimin e madh të Bahrainit në Formula 1. Piloti me eksperiencë Roman Grosjean
Ndërron jetë në QKUK 13-vjeçarja nga Podujeva që u përplas nga një makinë pak ditë më parë Ka vdekur 13-vjeçarja e cila ishte duke u trajtuar në Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas një aksidenti traf
Aksident i rëndë në Lezhë, Benzi përplaset me kabinën elektrike Një automjet, drejtuesi i së cilës dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur është përplasur fillimisht me një kabinë el
Ky është 27 vjeçari që qëlloi aksidentalisht shokun në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e fundit në Fushë-Bulqizë, ku 22-vjeçari Elidon Basha mbeti i vrarë me armë gjahu.
Pas aksidentit Françeska Jaçe merr shofere, kush është vajza joshëse në timon (FOTO LAJM) Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe, e ka humbur besimin tek vetja e saj sa i përket drejtimit të makinës. Kjo l
Aksident tragjik në Tepelenë: 5 persona të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin Tepelenë-Mallaka
Aksident i frikshëm, makinat bëjnë "xing" në autostradë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull Lezhës. Buri
Harroi pa ngritur frenat e dorës, i biri vret aksidentalisht babain e tij Një aksident i rëndë ka ndodhur në Memaliaj ku pas një gabimi aksidental i të birit, ka humbur jetën babai i tij. Fur
Aksident tragjik në Pukë, humb jetën zyrtari i njohur shkodran Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pukë ku ka humbur jetën një zyrtar shkodran, drejtori i Inspektoriatit të pyjeve në S
Aksident i rëndë në Fushë-Arrëz, 2 të plagosurit dërgohen me helikopter drejt Traumës Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fushë-Arrëz, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Mësohet se dy t
Aksident tragjik: Vdes 40 vjeçarja, plagosen 2 të tjerë Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Fushë Krujë-Milot, ku si pasojë e aksidentit një grua k
Makina përplas eskavatorin në Lezhë, ka të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Lezhë-Milot pranë ishull Lezhës, ku si pasojë kanë mbet
Aksidenti te "Shkalla e Tujanit", shkon në dy numri i viktimave Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e aksidentit që ndodhi dje pasdite te “Shkalla e Tujanit”. Mësohet se ka
Aksident i rëndë te "Shkalla e Tujanit", humb jetën një person Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pak larg Tiranës, në zonën e shkallës së Tujanit, ku dhe ka humbur jetë