999 rezultate për

aksi

Shkëmbinjtë shemben mbi rrugë, bllokohet aksi Elbasan-Librazhd Reshjet e shiut për gjatë natës në territorin e Elbasanit kanë shkaktuar dëmtime. Siç raportohet në mediat lokale, n
Trupat nuk njihen nga prindërit, merr përmasa tragjike aksidenti i shqiptarit në Greqi (FOTO LAJM) Ka marrë përmasa tragjike aksidenti i tre të rinjve 15 vjeçarë në Kiparisa të Greqisë, mes të cilëve është edhe një shqi
Taksisti publikon fotogafi të magjishme të klientëve të tij ndër vite (FOTO LAJM) Ulësja prapa e veturës së tij taksi në Nju Jork, për Ryan Weideman ishte një “studio fotografike” për dekada të tëra.
Aksident i rëndë me motor, burri niset me helikopter drejt Tiranës Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin Qafe-Botë – Konispol gjatë pasdites së sotme. Nga raportimet e para mesohet
Aksident i frikshëm në Greqi, dyshohet për një 15 vjeçar shqiptar të vdekur (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Pirgos-Methonis në Greqi, pjesë e të cilit është bërë edhe një 15 vjeçar
Aksident i rëndë në Itali, humb jetën studentja shqiptare Një vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku dje rreth orës 18 në veri të Italisë, përkatësisht në G
Aksident i i frikshëm në Formula 3, pilotja thyen shtyllën kurrizore (VIDEO) Pilotja e re gjermane Sofia Florsh përjetoi një aksident të llahtarshëm në garën e sotme në Formula 3 e cila u mbajt në
Nesër del fajtori i aksidentit ku vdiqën katër shqiptarë Tre ekspertë të komunikacionit janë caktuar për të hetuar shkaqet dhe fajësinë për aksidentin tragjik në rrugën magjistr
Prokuroria Speciale nuk dorëzohet, ky është hetimi i ri Prokuroria Speciale Publike është duke zhvilluar procedurë parahetimore për aksionet e “Fershped” nga viti 2013, kur dis
Përmbyset një makinë në Lipjan Një vetëaksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Në këtë aksident i cili ka ndodhur s
Aksident i rëndë në Krrabë, makinat përplasen “kokë më kokë” Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur para pak minutash në autostradën Elbasan-Tiranë. Sipas të dhënave në
Aksion gjatë natës, çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës, ka qënë në "këmbë" gjatë fundjavës, ku ka bërë disa ndalime për abuzim në rrugët e kryqytetit. Po
Sot ndizen qirinj për nder të viktimave që humbën jetën në aksident me ambasadoren turke Ndizen qirinj për viktimat në trafik, 6 persona humbin jetën vetëm në dy ditët e fundit Për nder të Ditës Botërore për P
E RËNDË/ Aksidenti i autobuzit me makinën, humb jetën 25-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan-Librazhd. Një autobuz me nxënës është përplasur me një au
Aksident i rëndë në Malisheve, një i vdekur dhe një i plagosur rëndë Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Malishevë, ku për pasojë një grua ka humbur jetën, ndërsa një tjetër gjend
Aksioni ndaj Çapjave, FNSH u kap një bombë gati për shpërthim Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë po zhvilllojnë një operacion "blitz", në Elbasan ku opbjektivi kryesor është fisi Çapja.
"Shoferi kishte pirë birra", si u tentua të fshihej aksidenti i Qafë-Thanës Ditën e djeshme një autobus i mbushur me gjimnazistë në Roskovec, doli nga rruga dhe u përmbys fare pranë një gremine në
U vranë 4 persona! Si duket sot rruga e aksidentit tragjik në Mramor (FOTO LAJM) Aksidenti i mbrëmshëm në fshatin Mramor në aksiin Gjilan-Prishtinë la të vdekur katër persona. Ka dyshime të forta n
Faktet tronditëse që policia e Kosovës fsheh mbi aksidentin tragjik të ambasadores turke Agron Shala 22 vjeç, Arife Shala 88 vjeçe dhe Elfete Rashiti 65 vjeç janë viktimat e aksidentit të mbrëmshëm në fshatin
Aksident me pasojë vdekjen në aksin rrugor Milot-Laç Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksion rrugor Milot-Laç. Nga të dhënat raportohet se nga ky aksid