E FUNDIT/ Real Madrid bën një hap fals në luftën për titull (VIDEO)
999 rezultate për

akoma

Italia akoma e "gjunjëzuar" nga pandemia, nisin kufizimet e reja Qeveria italiane të shtunën, më 27 shkurt, njoftoi se ka vendosur kufizime të reja në pesë nga 20 rajonet e vendit, në p
Akoma në spital, zbulohet gjendja e Princit Philip Princi Philip ndodhet në spital tashmë prej një viti. 99 vjeccari është shtruar në një spital privat, ku mjekët po ku
Situata akoma kritike në Itali, shënohen 13 mijë raste të reja në 24 orë Situata në Itali vijon të jetë shqetësuese dhe me shifra alarmante. Vendi fqinj ka regjistruar 13,452 raste të reja m
Policia serbe arreston biznesmenin nga Kosova Naser Kelmendi është arrestuar sot në qytetin Loznica në Serbi njoftojnë mediat serbe. Kelmendi është parë në një hot
Biden:Çdo president më ka telefonuar, përveç Trump Të gjithë presidentët e mëparshëm të SHBA, që janë akoma të gjallë, e kanë telefonuar Biden, por njëri prej tyre duket s
Rama e lë punën për mandatin e tretë: Kemi akoma (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social “Facebook” bën me dije se puna për veriun ka vijuar njësoj si
Vdekja e aktores, akoma mister edhe sot Aktorja Brittany Murphy ndërroi jetë në moshën 33 vjeçe dhe shkaku i vdekjes së saj është ende një mister edhe sot. S
Qytetari i kërkon llogari për pensionet, Rama shpërthen në ofendime: Saliuuu akoma?! Kryeministri Edi Rama jo vetëm që replikon vazhdimisht me ndjekësit në Facebook por së fundmi këto replika i poston në r
Humbja me Levanten, Courtois: La Liga është e gjatë, ka akoma kohë Real Madrid ka humbur ndeshjen ndaj Levantes e vlefshme për xhiron e 21-të të La Ligas. Eder Militao u ndëshkua me ka
Nëndrejtori i ISHP: Në Shqipëri po qarkullon një COVID ndryshe, nuk e dimë nga vjen Nëndrejtori i Institutit të Shëndetit Publik, Dritan Ulqinaku u shpreh në Euronews Albania se situatën e koronavirusit n
Zonja e Parë e SHBA, kush është bashkëshortja prej 40 vitesh e Joe Biden (FOTO LAJM) Joe Biden mori të mërkurën zyrtarisht detyrë si president i 46-të i SHBA-ve. Ai nuk është një figurë e panjohur për amer
Konfirmohet! Shumë shpejt Tea dhe Andi do të fejohen Që prej nisjes së Për’puthen, Tea dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të afrimitetit që kanë treguar me
Pirlo: Të fitosh një finale është fantastike, por si trajner është akoma më emocionuese Trajneri i Juventsit, Andrea Pirlo, është shprehur tejet i lumtur me trofeun e tij të parë në karrierë si trajner. Ju
Banorët u tronditën nga dy shpërthime të fuqishme, misteri akoma i pazgjidhur në Lezhë Mbrëmjen e djeshme banorët e LEzhës u tronditën nga dy shpërthime të fuqishme, të cilat vijojnë të mbeten mister. Ng
"Akoma nuk e besoj", Adriana Matoshi flet pas kandidimit për deputete (FOTO LAJM) Para disa ditësh Adriana Matoshi deklaroi se kishte vendosur t’i futej politikës. Ajo është përfshirë në listën e kandid
Ylli i Udineses akoma më pranë Interit, transferimi varet nga Eriksen Interi ka mbyllur menjëherë marrëveshjen me Udinesen për Rodrigo De Paul. Transferimi i mesfushorit në këtë merkato dimr
Shtohen problemet për Milanin, mungojnë 2 yjet për ndeshjen e ardhshme Problemet e Milanit po vazhdojnë të jenë lëndimet e shumta, ku tani është raportuar nga Sky Sport Italia se Theo Gernand
Fatjoni acarohet keq në takim: Gotën nuk e marr, nuk jam lepurush unë ooo Sot ishte dita e Anës dhe Fatjonit në “Për’Puthen”. Në takimin e fundit mes tyre e kanë shijuar të gjithë, por ky i radh
Ylli i Manchester City-t akoma edhe më afër Barcelonës Eric Garcia është shumë afër që të bëhet lojtari më i ri i Barcelonës. Diario Sport raporton se mbrojtësi i Mancheste
Dy shenjat e Horoskopit që mezi e marrin veten pas një ndarjeje Këto 2 shenja zodiakale e kanë shumë të vështirë t’i pranojnë ndarjet dhe do të bënin çdo gjë për t’i rregulluar marrëdh