E FUNDIT/ Përsëri hidhet gaz lotsjellës, deputetët mund të largohen me forcë
999 rezultate për

ajsi

Panine me kajsi dhe qershi Përbërësit 45 gr miell thërshërë 60 gr sheqer i kaftë 125 gr kajsi të grira 440 gr qershi 375 ml qumësht
Ajsi Xhaxhaj kapet ''mat'' duke u puthur me aktorin e njohur (FOTO LAJM) Aktorja tepër e komentuar Ajsi Xhaxhaj, duket se është rikthyer sërisht në vëmëndjen e mediave. Në Instagramin e saj
Ajsi e revoltuar për abuzimin: Duhet të vrisja veten që t’më besonit?! Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Ajsi shton akuzat kundër familjes Bombaj: Ndërtuan studio baleti para shtëpisë sime Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Lufta mes Ajsit dhe Bombaj ndizet sërish, aktorja i përgjigjes gruan së Leonardit Cifti i njohur i ekranit Leonard Bombaj dhe bashkëshortja e tij kanë qenë të ftuar vetëm pak kohë më parë të Rudina.
Ajsi Xhaxhaj: Historinë e jetës time do ta bëj film, pasi të martohem Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë, rikthehet si moderatore e eventit “Shkodra Fest”. Protagonistja kryesore
E ofendojnë rëndë, Ajsi ja kthen në mënyrën me të bukur të mundshme Ajsi Xhaxhaj ka qenë një nder personazhet më të njohura të ekranit edhe psë ndër më të voglat, në atë kohë. Kjo pasi
Gruaja e Leonard Bombaj flet për herë të parë për akuzat për përdhunim të Ajsit Të gjithë e kujtojnë historinë që qarkullon prej shumë vitesh në media në lidhje me akuzat e aktores AJsi Xhaxhaj ndaj r
Pafajsia e Tahirit, Rama: Të mërkurën do të ngrejmë dorën e arrestit Kryeministri Edi Rama ka deklaruar hapur se e refuzon kërkesën e Prokurorisë për arrestimin e Saimir Tahirit sepse është
Drilon Hoxha "vret" me armë zjarri Ajsin (VIDEO) Aktori dhe regjisori shqiptar Drilon Hoxha është drejt një projekti të ri pas filmit të tij "Drejt fundit" i cili kor
Receta për glikon e kajsisë Glikoja e kajsisë ësjtë një nga glikot më të shijshme që bëhen sipas traditës në Shqipëri. I gjithë procesi i përgati
"Të fala nga Altini", arrestohet kavajsi që donte të blinte votën Policia e Kavajës ka ndalur shtetasit Daut Abdulla Xeka, banues në fshatin Luz i Vogël, sepse shtetasi Sherbet Izet Xeka
Berisha i publikon videon Ramës, ja si i quan kavajsit (VIDEO) Edi Rama ka vizituar sot Kavajën, por nga aty gjatë diskutimit me qytetarët, ka bërë një insinuatë për qytetin, që i shk
Ajsi Xhaxhaj rrëfen kriteret për njeriun që do të ketë në krah (FOTO LAJM) Vajza e vogël e Kripmjaltëzave pas të cilës u dashuruan të gjithë, Ajsi Xhaxhaj, u rikthye në ekranin shqiptar pas disa
Kajsia pastron gjakun dhe mëlçinë, konsumojeni sa më shumë gjatë sezonit Përveç përdorimit në kuzhinë për përgatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme, kajsia ka dhe vlera të larta kuruese. Në mjek
Ajsi Xhaxhaj: Ja si e kalova ferrin që përjetova në fëmijëri Për Ajsi Xhaxhaj bukuria është bajate, dhe pa zgjuarsinë nuk ka vlerë. Fama në fëmijëri dhe adoleshencë si protagoni
Ajsi Xhaxhaj flet për projektet e reja: Kur dëgjoj fjalën "përdhunim".... (FOTO LAJM) Ajsi Xhaxhaj ishte personazhi më i dashur për shumë fëmijë dhe adoleshentë kur ajo ishte ende shumë e vogël. Fama në
Pastë e ngrirë me kajsi dhe fruta të thata Kajsitë sapo kanë dalë në treg…Kush ka kundërshtime që janë një nga frutat më të mira të sezonit? Sot I kemi bërë kasatë
Panna Cotta kajsie me pjeshkë Një recetë shumë e thjeshtë dhe vërtet e shijshme. Kjo ëmbëlsirë mund të përgatitet fare lehtësisht dhe është shumë e le
Bombaj i ftuar tek Ermal Mamaqi, por shikoni si "provokon" Ajsi! (FOTO LAJM) Leonard Bombaj ishte i ftuar sonte në “Xing me Ermalin”, por mesa duket Ajsi ka diçka për të thënë për të. Aktorja e