999 rezultate për

ajola

Peugeot 23 000 € e Volkswagen Tuareg, sa të pasur janë Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa (FOTO LAJM) Open Spending Albania, krijuar nga Albanian Institute of Science & Open Data Albania, ka publikuar deklarimet pasurore t
"S'mund ta shash në syrin tim", Ajola Xoxa sherr me komentuesin për bashkëshortin (FOTO LAJM) Ajola Xoxa është mbështetja më e madhe që ka Erion Veliaj dhe sa për dijeni askush nuk guxon të shajë kryebashkiakun në
Ajola Xoxa shkon në event bamirësie me këpucë 937 dollarë? Erjon Veliaj dhe bashkëshortja e tij janë gjendur shumë herë në vëmendje të mediave. Kësaj here, vëmendjen e mediave
1 vjeç, Ajola zbulon fytyrën e Kajan (FOTO LAJM) Djali i Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxës festoi ditëlindjen e tij të parë pak ditë më parë. Sot Ajola ka zbuluar një foto
Erion Veliaj bën veprimin e papritur për ditëlindjen Ajola Xoxën Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa 6 muaj më parë u bënë prindër të një djali që
Veliaj tregon momentin kur e ka kuptuar se Ajola është e duhura për të Prej pesë vitesh, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Duke folur për emisionin "
“Thuajini sa shumë i doni”, Ajola i prek të gjithë me fjalët për të atin Ajola Xoxa humbi vetëm pak javë më parë babain e saj. Por këtë ngjarje të rëndë ajo e vuan akoma dhe ka vendosur që të n
"Ti ishe heroi im", Ajola Xoxa prek me dedikimin pas humbjes së babait Publicisti i shquar, Arben Xoxa u nda nga jeta ditën e djeshme pas nëj sëmundje të rëndë. Së fundmi një dedikim prek
Ajola Xoxa del për herë të parë në publik pas lindjes dhe i lë të gjithë me gojë hapur (FOTO LAJM) Më 6 tetor të këtij viti, kryebashkiaku i qytetit të Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola, u bënë prindë
Ajola Xoxa bën një dedikim emocionues për Kajan Rreth dy javë më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë baba. Bashkëshortja e ti
Prindër për herë të parë, Ajola bën dedikimin emocionues për djalin e saj Ajola Xoxa dhe Erjon Veliaj u bënë vetëm pak kohë më parë prindër të një djali. Ata vendosën ta quanin Kajan dhe pr h
Postimi i Ajola Xoxës pasi u bë nënë (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tiranës dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të para para disa ditësh. Ishte Ve
Erion Veliaj bëhet baba, lind Ajola Xoxa Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është bërë për herë të parë baba. Mësohet se bashkëshortja e tij Ajola
Çfarë i bëri bashkë këtë herë Noizyn dhe Ajola Xoxën? Ashtu sic ishte paralajmëruar edhe më herët reperi i njohur Noizy ka sjellë videoklipin e dytë në regjinë e Ajola Xoxës,
Veliaj zbulon emrin që donte t'i vendoste djalit por Ajola ia bën "8 me 2" Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa janë në pritje për t'u bërë prindër për herë të parë. Ajola ësh
Publikohen fotot, kështu duket Ajola Xoxa në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO LAJM) Amfiteatri i Tiranës mbrëmjen e kaluar u ndez nga muzika e grupit "Elita 5", që festoi 30-vjetorin e krijimit. Të pra
Pas një muaji bëhen prindër, kështu duket Ajola (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Kryetarit të Tiranës Erion Veliaj, Ajola Xoxa është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël. Kohët e fu
Për herë të parë, Veliaj tregon si e priti lajmin që do të bëhej me djalë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa për pak muaj do të bëhen prindër të një d
Publikohet fotoja: Ja si duket Ajola Xoxa me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kryeatri i Bashkisë së Tranës, Erion Veliaj muajin e kaluar dha lajmin e bukur se do të bëhej prind së shpejti. Ajol
Shtatzënë apo jo? Ku e ka barkun Ajola Xoxa (FOTO LAJM) Një muaj më parë, kryebashkiaku i qytetit të Tiranës, Erion Veliaj, dha lajmin e bukur se ai dhe Ajola Xoxa do të bëhesh