999 rezultate për

ajkĂn

Shpërthen në flakë "Benz-i" në Fier, ku dyshon policia Një automjet ka marrë flakë në ecje në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:25, në Vajkan. Mjeti ti
Bolt shumë pranë afirmimit si futbollist profesionist Xhamajkani Usain Bolt me shumë mundësi do të jetë titullar në ndeshjn e dytë miqësore që skuadra e Central Coast Mariner
Era Istrefi thyen tabutë, shfaqet në krahët e djalit xhamajkan Në fillim të qershorit, kur të gjithë e kishim mendjen tek pjesëmarrja e Erës në Botërorin që përfundoi të dielën, (15
Përplasen kokë më kokë makinat në Fier, tre të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lushnjë –Fier, ku janë përplasur dy makina dhe si pasojë kanë mbetur të
Xhamajkanët me rekord fitojnë në 4x100 metra Xhamajkanë, në garën e sontme në stafetën 4x100 metra kanë treguar se praktikisht në shtigjet e shkurtëra në atletikë ja
Mafia shqiptare, me e forte se ajo serbe dhe xhamajkane Mafia shqiptare renditet e 6-a ndër grupet mafioze më të forta në botë, sipas një listimi