999 rezultate për

ajetit

Pas Ajetit, një tjetër shqiptar drejt Premier Leagues Pas Albian Ajetit, një tjetër shqiptar pritet t’i bashkohet sot Premierligës angleze. Ajeti e kompletoi kalimin nga Base
Di Marzio zbulon të ardhmen e Arlind Ajetit Mbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti, mund jetë pjesë e Crotones edhe në Serinë B. Mediat italiane raportojnë se skua
Xhaka-Ajeti, djemtë futbollistë, prindërit aksionerë Si duket sezoni i ardhshëm do të jetë një sezon i madh për skuadrën e Llapit. Prindërit e dy futbollistëve Granit Xha
St.Gallen blen kartonin e Albian Ajetit Albian Ajeti ka firmosur zyrtarisht për St Gallen deri në vitin 2021. Në verën e vitit të kaluar vëllai i Arlind Ajetit
Dëmtimi i Ajetit, ja informacionet e fundit që vijnë nga Italia Arlind Ajeti dje në fushë “Renzo Barberas” pësoi një dëmtim, duke lënë në mes seancën stërvitore duke shqetësuar kuqezin
Trajneri serb Mihajlovic flet për gafën e Ajetit Trajneri i Torinos, Sinisa Mihajlovic pas barazimit ndaj Emplit ka folur për mediat italiane, teksa sigurisht nuk mund t
Notat e Berishës dhe Ajetit, mbrojtësi vlerësohet ulët nga gafa Mbrojtësi Arlind Ajeti nuk ka mundur që të debutojë në mënyrën më të mirë për Torinon. Mbrojtësi jonë zhvilloi 90 minuta
Trajneri serb "dëbon" nga skuadra Ajetin Largimi i Arlind Ajetit nga Torino duket i pashmangshëm. Këtë gjë e konfirmon edhe Sinisa Mihajlovic. Trajneri serb i
Trajneri serb Milahlovic flet për aktivizimin e Ajetit te Torino Arlind Ajeti është në pritje të shansit të tij te Torino teksa tashmë është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi. Lojtari i
Torino po kërkon zëvendësues për Ajetin Arlind Ajeti po kalon një periudhë të vështirë pasi dy dëmtimet e njëpasnjëshme kanë vënë në pikëpyetje të ardhmen e tij
Arlind Ajeti firmosi për Torinon, De Biazi zbulon se sa përfiton Kombëtarja Trajneri Xhani De Biazi dhe futbollistë të Kombëtares kanë vlerësuar kalimin e Arlind Ajetit nga Frozinone te Torino.
Ja çfarë shkruajnë mediat italiane për të ardhmen e Ajetit Mediat italiane shkruajnë se Arlind Ajeti pritet që karrierën ta vazhdojë në Serie A. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ë
Bologna i bën një super ofertë Ajetit Bologna nuk heq dorë nga Arlind Ajeti. Drejtori sportiv i klubit kuqeblu, Bigon, ka programuar një takim kokë më kokë me
Ja tifozja më e zjarrtë e Arlind Ajetit (FOTO) Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj ishte e pranishme sot gjatë pritjes së veçantë që iu rezervua Kombëtares Shq
Mavraj-Ajetit: "Ajetiiii, ta ha shpirtin" (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares shqiptare nihen për marrëdhëniet e mira dhe miqësinë që kanë me njëri tjetrin, çor ndeshja e s
Ajeti dhe Gjimshiti 90 minuta në fushë, Lazio fiton me tripletë (VIDEO) Lazio vazhdon me fitore, këtë herë duke marrë 3 pikët e radhës në transfertë 1-3 ndaj Carpit, por e mbylli ndeshjen meny
Milan shmang turpin nga Frosinone e Ajetit (VIDEO) Frosinone e Arlind Ajetit ka zhvilluar ditën e sotme një super ndeshje teksa arriti të marrë një barazim të pafat ndaj M
Interi i falet Icardit në sfidën ndaj Ajetit (VIDEO) Interi më në fund është rikthyer te fitoret në Serinë A. Zikaltrit kanë fituar minimalishtë në transfertë në Frosinones
Ajeti nis stërvitjen me Augsburgun Albian Ajeti i është bashkuar ekipit të tij të ri, Augsburg, ekip i Bundesligës gjermane duke lënë tifozët anglezë të Ne
Intervista "funny" e Ajetit: Nuk e di tabelën e shumëzimit (VIDEO) Në një intervistë ndryshe në “Fun Zone” në Digitalb, mbrojtësi kuqezi Arlind Ajeti deklaron se gjuha më e vështirë për t