999 rezultate për

ajeti

Granit Xhaka "tall" keq Albian Ajetin (VIDEO) Në dy ndeshjet e fundit të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", Zvicra do të përballet me Gjeorgjinë dhe
E BUJSHME/ Arlind Ajeti nis stërvitjen me Tiranën? (FOTO LAJM) Arlind Ajeti është momentalisht pa skuadër. Mbrojtësi I Kombëtares shqiptare që nga korriku është pa ekip dhe tashmë pre
Yjet shqiptarë të Zvicrës vizitojnë Kosovën në Hotel Kosova sonte do të ketë tifozë pranë vetes si mysafire e Anglisë, në ndeshjen që zhvillohet prej orës 20:45. Mirëpo, "Da
Pas Ajetit, një tjetër shqiptar drejt Premier Leagues Pas Albian Ajetit, një tjetër shqiptar pritet t’i bashkohet sot Premierligës angleze. Ajeti e kompletoi kalimin nga Base
Ajeti flet për herë të parë pas kalimit tek West Ham Sulmuesi me prejardhje kosovare, Albian Ajeti, është shprehur shumë i lumtur me transferimin e tij nga Baseli në West Ha
Media britanike: Ajeti, së shpejti tek West Ham Albian Ajeti, mund ta vazhdojë karrierën e tij në Premier League, pasi që për të është interesuar West Hami sipas DailyM
Klubi i njohur i Premier League hap "thesin" për Ajetin Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti po kalon një moment të mirë në Zvicër te Bazeli dhe ka rënë në fokusin e shumë ekipeve t
Albian Ajeti pranë transferimit te skuadra e njohur angleze Sulmuesi shqiptar Albian Ajeti është gati për të bërë eksperiencë jashtë Zvicrës. 22 vjeçari edicionin e kaluar shkël
Trajneri i Grasshopper përjashton 3 futbollistët shqiptarë Firma e Tomislav Stipic ka shkaktuar një cunam të vërtetë të Grasshopers. Edhe pse ka vetëm dy javë në krye të skuadrës
Arlind Ajeti shënon sërish në Zvicër (VIDEO) Arlind Ajeti vijon të tregojë se po kalon një sezon të mirë në Zvicër. Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, ka qen
Arlind Ajeti shpëton skuadrën e tij nga humbja (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti, ka vazhduar me formën e mirë në Zvicër. Ai ka arritur të shënojë në n
Arlind Ajeti shënon golin e parë me fanellën e Grasshopper (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Arlind Ajeti ka shënaur golin e parë me fanellën e Grassoper në kampionatin Zvicerian.
Zgjedhja e Zvicrës, familja dhe e ardhmja: Albian Ajeti tregon gjithcka Tabloidi zvicëran“Blick” i ka kushtuar një hapësira të veçantë sulmuesit të Baselit, Albian Ajeti, që është vëllai i mbr
Tentoi ta vrasë në 2005, Lul Berisha përballet me atentatorin nga Kosova Sot në sallën e Gjykatës së Krimeve të Rënda, është mbajtur seanca gjyqësore për atentatorin e Lul Berishës, Ahmet Ajeti
80 mijë euro për të vrarë Lul Berishën, pse dështoi seanca gjyqësore për Ajetin I pandehuri, Ahmet Ajeti, akuzohet si organizatori i një atentati ndaj Lulzim Berishës në vitin 2005. Së fundmi Ajet
Zyrtare: Ajeti transferohet në Zvicër Arlind Ajeti, ishte pa ekip edhe pas mbylljes së merkatos, dhe ditën e sotme, më në fund ka gjetur një klub në Zvicër, p
Habit Ajeti: E padiskutueshme, gjithmonë kam dashur Zvicrën Vëllai i Arlindj Ajetit, Albian Ajeti së fundmi ka deklaruar se ai gjithmonë ka dashur që të luaj me Kombëtaren e Zvicrë
Shqiptarët habisin Botën, 3 vëllezër në 3 kombëtare të ndryshme. Ja kush janë fenomenët Shpeshherë rastet që vijnë nga Shqipëria janë nga ato që të lënë me gojëhapur, nga ato që nuk e kanë një të dytë jo vetë
Ajeti transferohet te Napoli ? Mbrojtësi shqiptar, Arlind Ajeti vazhdon të mbetet i lirë pas shkëputjes së kontratës me Torinon. Edhe përkundër disa
Albian Ajeti: Jam i kënaqur që shënova për Zvicrën Albian Ajeti ka debutuar me gol me fanellën e Zvicrës në ndeshjen kundër Islandës, të cilën skuadra e tij e fitoi me rez