999 rezultate për

ajet

Sebajetja nga Tetova kërkon ndihmë në luftën me kancerin (VIDEO) Kanceri që fillimisht i është paraqitur në pjesën e barkut dhe pastaj edhe në kokë, ka bërë që 37 vjeçarja nga Tetova, S
DETAJET/ Plagosja në Tiranë, autorin e dhunuan brenda makinës Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me plagosjen ditën e sotme në zonën e “Astirit” në kryeqytet ku mbeti i plagosur
DETAJET/ Dëshmitarët rrëfejnë tmerrin që kanë përjetuar nga Vukotiqi Në gjykimin e Zoran Vukotiqit, i akuzuar për krime lufte kundër popullatës civile shqiptare gjatë vitit 1999, kanë dëshm
DETAJET/ Breshëri plumbash ndaj 22-vjeçarit shqiptar në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Itali. Një i ri shqiptar ka mbetur i plagosur në zonën Toirano, Savona. Mëso
Rama nuk heq dorë nga detajet, këtë herë me kollare me lule Të gjithë i dinë tashmë shijet e vecanta të Kryeministrit Rama. Ai u bë kryetemë vetëm disa kohë më parë pasi shfaqej
DETAJET/ Kush janë tre shqiptarët që kryenin trafik heroine drejt Napolit Janë zbardhur emrat e tre shqiptarëve të arrestuar nga trafiku i heroinës nga Shqipëria në Napoli. Mediat italiane s
DETAJET/ Si policia zbarkoi në zyrat e Hipotekës dhe shoqëroi 7 punonjësit Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksionin e policisë në Hipotekën e Kavajës ku janë shoqëruar 7 persona. B
DETAJET/ Kush është 24-vjeçarja që u shtyp së gjalli nga guri i madh i mermerit (FOTO LAJM) Një tragjedi ka ndodhur ditën e djeshme për një familje nga Tirana e cila ishte nisur për në Jug të vendit. Një copë
Detajet e frikshme, si u bë shoshë me plumba makina e shqiptari në Greqi Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë në lagjen Pangrati të Athinës ku u qëlluan një shtetas grek dhe një shqipta
“Baroni” sqaron pse i pranoi të gjitha fajet kur u arrestua sërish nga policia “Në momentin që unë kërkoja ekstradim, por Prokuria thoshte se nuk do ekstradoheni, gjykimi që do bëhet këtu vlen edhe p
DETAJET/ Pse vajza greke masakroi me thikë shqiptarin, babain e dy fëmijëve Një shqiptar është vrarë me thikë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kretë, Greqi. Mediat greke bëjnë me dije s
Zbardhen detajet, ku i kishte fshehur 300 milionë lekët gjyqtari i Apelit Gjyqtari i Gjykatës së Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri është ndaluar nga Policia e Tiranës pasi ishte nën hetim prej disa m
Zbardhen detajet, si guri i mermerit bëri "petë" makinën e i mori jetën e 24-vjeçares Policia e Shtetit ka zbardhur detajet nga aksidenti i frikshëm në Lushnje. Ditën e sotme në fshatin Çiflig, Lushnje
DETAJET/ 1.5 tonë drogë në Velipojë, policia zbardh super operacionin (VIDEO) Policia e Shtetit ka dhënë detaje mbi operacionin e sotëm në Velipojë ku janë sekuestruar 1.5 tonë drogë. Burime zyr
Zbardhen detajet misterioze nga zhdukja e avokatit në Durrës Një avokat nga Tirana është raportuar i zhdukur nga bashkëshortja e tij që gjendet në Itali. Sipas saj bashkëshorti
Zbardhen detajet nga përplasja me armë mes grupeve rivale në ish-Bllok Policia ka zbardhur sot sherrin me armë të ndodhur në orët e natës ditën e premte në një nga lokalet e ish-Bllokut në Ti
Policia zbardh detajet, si kamioni shtypi për vdekje 60-vjeçarin në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Tiranë. Një 60-vjeçar është përplasur për vdekje nga
DETAJET/ Kush është gruaja nga Vlora që i vunë eksploziv në makinë Një shpërthim eksplozivi është shënuar sot në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit rreth orës 05:20
DETAJET/ Vdes një fëmijë në QKUK Një fëmijë i moshës 2-vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmë pas mesnate në Klinikën e Pediatrisë në QKUK. Fëmija ishte operuar
10 lojtarët që pijnë cigare (FOTO LAJM) Detajet e vogla sot bëjnë diferencën në futbollin profesionist dhe jetesa e shëndetshme dhe ushqimi i kontrolluar është