999 rezultate për

aida

Askush nuk e dinte, Rovena Stefa zbulon publikisht "sherrin" me këngëtaren shqiptare (FOTO LAJM) Nuk e dinim, por këngëtarja Rovena Stefa vendosi të na e tregojë vetë që ajo dhe Elhaida Dani nuk flasin. Stefa u rrë
Aida Shtino sulmon Albin Kurtin e Vjosa Osmanin: Tradhtarë! Më vjen keq për Kosovën Moderatorja e njohur shqiptare Aida Shtino ka komentuar zgjedhjet e mbajtura ditën e djeshme në Kosovë. Ndërkohë që r
Befason me ndryshimin, s'do ta besoni si duket sot Aida Shtino (FOTO LAJM) Aida Shtino mbetet një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun, që nga periudha kur prezantonte emisionin “Njerëz të
"Zyrtarisht e martuar", këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Përmes një postimi në Instagram ku shfaqet krah bashkëshortit, këngëtarja e mirënjohur Aida Doçi ka dhënë lajmin e bukur
Ndryshim drastik, s'do ta besoni si duket sot Aida Shtino (FOTO LAJM) Aida Shtino mbetet një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun, që nga periudha kur prezantonte emisionin “Njerëz të
"Më thanë nuk është për Barcelonën", skauti i njohur tregon si katalanasit refuzuan Halandin Ariedo Braida ka folur për mikrofonin e “Radio Marca”, ku në një intervistë të gjatë ka rrëfyer marrëdhënien e tij me kl
"Bratajn do ta bëjnë ministër, ia hodhi Pipos": Aida Shtinos nuk i del inati me mjekët Gazetarja Aida Shtino ka reaguar ndaj vendimit të qeverisë për mbajtjen e maskave në ambiente të hapura. Edhe më her
Nuk rikthehen "Njerëz të Humbur"! Aida Shtino së shpejti me një tjetër format (FOTO LAJM) Aida Shtino i ka munguar ekranit për një kohë të gjatë, por këtë sezon, krahas shumë emrave të njohur që i janë rikthyer
Ju ka munguar? Aida Shtino rikthehet në ekran me një emision të ri (FOTO LAJM) Aida Shtino mbetet një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun, që nga periudha kur prezantonte emisionin “Njerëz të
Opozita e akuzoi si të përfshirë në skandale, Aida Hajnaj vjen në krye të BKH-së Aida Hajnaj do të nisë sot zyrtarisht detyrën në krye të "FBI"-së Shqiptare. Për këtë ka reguar edhe ambasada amerika
Tashmë në krye të "FBI"-së shqiptare, kush e zëvendëson Aida Hajnajn Ndryshime dhe emërime në Policinë e Shtetit pas ikjes së zv/Drejtoreshës së Përgjithshme të Policisë së Shtetit Aida Haj
U kërcënua me burg, shefi i Kardiologjisë i përgjigjet Aida Shtinos pse nuk lejohen celularët në spitalet COVID Shefi i Kardiologjisë i është përgjigjur gazetares Aida Shtino, e cila kërkonte të mësonte përse nuk lejohej përdorimi i
Bëri thirrje për lincimin e mjekëve, Aida Shtino: S'kam frikë burgun, unë vij nga drita Gazetarja e njohur Aida Shtino, ditën e sotme ka bërë një reagim të fortë në Facebook ndaj mjekëve që po luftojnë me kor
"Çmendet" Aida Shtino, kërcënon mjekët që po luftojnë me koronavirusin Gazetarja e njohur Aid Shtino, me anë të një postimi në Facebookun e saj, ka bërë një reagim të fortë ndaj mjekëve që po
Ambasada e SHBA lavdëron emërimin e Aida Hajnaj: BKH nën kujdesin e FBI-së Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka uruar sot Shqipërinë për emërimin e Aida Hajnaj si Drejtoreshën e parë të Byrosë Kombëta
Aida Hajnaj në krye të BKH, Kim uron me fjalën e urtë shqiptare: Gur mbi gur! Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka reaguar pas propozimit nga SPAK të Aida Hajnaj për kryetare të Byrosë Kombëtar
SPAK zgjedh sot drejtuesin e BKH-së, kush është kandidatja favorite SPAK do të mblidhet ditën e sotme në orën 14:00 për të zgjedhur drejtuesin e BKH. Janë katër kandidatë, nga të cilët vet
Paloka publikon raportin për Aida Hajnan: La të lirë të kërkuarin për trafik droge Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka bërë një postim të gjatë në rrjetin social Facebook ku shkruan se gara për kreun e By
Kush po favorizon Aida Hajnaj per ne krye te BKH? Fatmir Xhafaj nepermjet dhe elemente ne SHCBA po ndikojne ne zgjedhjen ne krye te Byrose Kombetare te Hetimit, te Aida
I mbushin makinën me trëndafila, Aida Shtino: Nuk di nga më erdhën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur për shqiptarët, Aida Shtino e ka nisur mëngjesin e parë të korrikut me shumë dashuri dhe e surprizu